Warto odwiedzić:| www.sc24.pl - ŚLĄSKIE CENTRUM DARMOWYCH OGŁOSZEŃ | KWK "Morcinek" - strona www | Zespół regionalny "Nadolzianie" z Kaczyc
strona wykorzystuje pliki cookies, dowiedz się więcej tutaj
Kochamy te barwy kochamy ten klub...
Ustaw jako stronę startowa Napisz e-mail do mnie



  Główna      

  Klub      

  "Jedynka"      

  Juniorzy / Trampkarze      

  Witryna      

  GKS'a na FaceBook'u      

  Sprawdź      





  Wyszukiwarka

Ustaw witrynę GKSu jako swoją stronę startową - kliknij





12 kolejka
TRAMPKARZE
Morcinek Kaczyce - Błękitni Pierściec - 1:8

JUNIORZY
Morcinek Kaczyce - Błękitni Pierściec 0:3 w.o.
22 04 2014 autor: KG




Szkoda punktów!
VS

Morcinek Kaczyce - LKS '99 Pruchna 1:2 (0:2)

Bramka dla Morcinka: Janulek (53')
Bramki dla LKS-u '99 Pruchna: Chrysteczko (30',36')

żółta kartka: Kałka (54') - I.Brachaczek (42'), Wysiński (78'), Mizia (82')

Sędziował: Mateusz Szczepańczyk oraz Adam Szczepański i Łukasz Wojsław - KS Bielsko-Biała
widzów: 200

Morcinek: Poręba - Kałka, T.Wcisło (76' Orszulik), Skowron (68' R.Wcisło), N.Chmiel (46' Brzozowski), Adamczewski, Labza, Rychły, Sz.Chmiel, Janulek, Wcisło (46' Wenglorz).
Trener: Janiszewski
LKS '99 Pruchna: Skrocki - Kaszuba, Kowal, Miąsko (81' J.Gabryś), Wysiński, Bednarek, Pańta, I.Brachaczek (46' Kowalski), M.Wójcik (46' Brzozowski), Mizia (82' Skrocki), Chrysteczko.
Trener: Bednarek
18 04 2014 autor: KG




Skrzynka pocztowa e-mail ZA DARMO!


Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych - rozdajemy adresy e-mail w domenie @kaczyce.net - CAŁKOWICIE ZA DARMO.

Szczegóły na plakacie.
18 04 2014 autor: KG


Świąteczne Życzenia


Z okazji Świąt Wielkanocnych
najserdeczniejsze życzenia
zdrowia, szczęścia
oraz wszelkiej pomyślności
życzy
redakcja gks.kaczyce.net
18 04 2014 autor: KG




19 kolejka
XIX kolejka - 12.04.2014r. (sobota)
14:00 LKS Bestwina - Pasjonat Dankowice 0:0
16:00 Zapora Porąbka - Morcinek Kaczyce 5:0 (3:0)
16:00 Beskid Skoczów - Kuźnia Ustroń 1:1 (0:1)
16:00 MRKS Czechowice-Dziedzice - Tempo Puńców 3:1 (1:0)
16:00 Koszarawa Żywiec - Metal-Skałka Żabnica 1:0 (1:0)
13.04.2014r. (niedziela)
16:00 Soła Kobiernice - Cukrownik Chybie 4:2 (2:0)
16:00 LKS '99 Pruchna - GKS Radziechowy-Wieprz 1:0 (0:0)
Maksymilian Cisiec - Wilamowiczanka Wilamowice 3:0 w.o.
16 04 2014 autor: KG




Pogrom w Porąbce!
VS

Zapora Porąbka - Morcinek Kaczyce 5:0 (3:0)

Bramki dla Zapory: Smolec (22',40',68'), Szczypka (43'), Handzlik (75')

żółta kartka: Szczypka (31')

Sędziował: Wacław Bąk oraz Grzegorz Janoszek i Przemysław Ziobrowski - KS Żywiec
widzów: 50

Zapora: Wójcikiewicz - Deska, Gilek, Pawiński, Targosz, K.Jurczak (75' Mreńca), Paw, Smolec, Janosz, Szczypka (60' Szczyrk), Zuziak (60' Handzlik).
Trener: A.Jurczak
Morcinek: Heller (46' Poręba) - T.Wcisło, Kałka, Skowron, Rychły, Labza, Orszulik, Adamczewski (70' Golec), Sz.Chmiel, Brzozowski (46' N.Chmiel), Janulek.
Trener: Janiszewski
12 04 2014 autor: KG




18 kolejka
XVIII kolejka - 05.04.2014r. (sobota)
16:00 Morcinek Kaczyce - GKS Radziechowy-Wieprz 1:2 (1:0)
15:00 Metal-Skałka Żabnica - LKS '99 Pruchna 1:2 (0:0)
16:00 Cukrownik Chybie - Maksymilian Cisiec 3:1 (1:1)
16:00 Tempo Puńców - Soła Kobiernice 0:4 (0:3)
16:00 Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice 3:2 (2:0)
16:00 Zapora Porąbka - LKS Bestwina 0:1 (0:0)
06.04.2014r. (niedziela)
16:00 Pasjonat Dankowice - Beskid Skoczów 0:1 (0:1)
Wilamowiczanka Wilamowice - Koszarawa Żywiec 0:3 w.o.
06 04 2014 autor: KG




Przegrana z liderem!
VS

Morcinek Kaczyce – GKS Radziechowy-Wieprz 1:2 (1:0)

Bramka dla Morcinka: Sz.Chmiel (40’)
Bramki dla GKS-u Radziechowy-Wieprz: Salachna (55’), Sz.Byrtek (62’)

żółta kartka: M.Noga, Salachna

Sędziował: Przemysław Ślizak oraz Krzysztof Koziarski i Michał Zarębski - KS Bielsko-Biała
widzów: 100

Morcinek: Heller – Rychły, Kałka, T.Wcisło (85’ R.Wcisło), Skowron, Labza, Pszczółka, Sz.Chmiel (70’ N.Chmiel), Janulek, Brzozowski (80’ Golec), Adamczewski (70’ Wenglorz).
Trener: Janiszewski
GKS Radziechowy-Wieprz: Ł.Byrtek – Szczotka, Kozieł, Figura, M.Noga, Sz.Byrtek, Celej, Trzop (90’ Artur Dziedzic), M.Byrtek, Fijak (70’ Janik), Salachna (75’ Tracz).
Trener: Kozieł

03 04 2014 autor: KG




17 kolejka
XVII kolejka - 29.03.2014r. (sobota)
15:00 LKS Bestwina - Morcinek Kaczyce 1:0 (1:0)
15:00 Beskid Skoczów - Zapora Porąbka 2:1 (0:0)
15:00 MRKS Czechowice-Dziedzice - Pasjonat Dankowice 0:2 (0:1)
15:00 Koszarawa Żywiec - Cukrownik Chybie 0:1 (0:1)
15:00 GKS Radziechowy-Wieprz - Metal-Skałka Żabnica 2:1 (2:1)
30.03.2014r. (niedziela)
15:00 Soła Kobiernice - Kuźnia Ustroń 2:2 (1:2)
15:00 Maksymilian Cisiec - Tempo Puńców 3:2 (1:1)
LKS '99 Pruchna - Wilamowiczanka Wilamowice 3:0 w.o.
30 03 2014 autor: KG




1 punkt był blisko!
VS

LKS Bestwina - Morcinek Kaczyce 1:0 (1:0)

Bramka dla LKS-u Bestwina: Łoś (31')

W 41 minucie spotkania Robert Janulek nie wykorzystał rzutu karnego.


Foto: Magdalena Gołąb

GALERIA
28 03 2014 autor: KG


Zmiany w kadrze seniorów!


W przerwie zimowej sporo się w naszej drużynie zmieniło. Z prowadzenia zespołu zrezygnował Ireneusz Gabrysiak. Jego miejsce zajął, doskonale znany w Kaczycach, Zbigniew Janiszewski.

Zmiany nastąpiły również w kadrze seniorów. Zespół opuściło kilku podstawowych zawodników, których ubytek będzie w rundzie rewanżowej widoczny. Do Pniówka '74 Pawłowice Śl. odszedł Rafał Adamek, do Wisły Strumień Wojciech Kubaczka, Marcin Plinta powrócił do Victorii-Polifarb Hażlach. Nie wznowili treningów: Ireneusz Zdziech, Łukasz Kwiczala, Przemysław Mosiek, Jacek Grzybek oraz Kamil Loter.

W ich miejsce pozyskano Jakuba Kałkę i Mateusza Skowrona (wolni zawodnicy), Sebastiana Hellera z Tempa Puńców oraz Konrada Brzozowskiego z MOSiR-u Jastrzębie. Do drużyny dołączyli Rafał Wcisło, Wojciech Janocha (z drużyny juniorów) a z wypożyczenia do Rekordu Bielsko-Biała powrócił Natan Chmiel.
28 03 2014 autor: KG


Przegrany ostatni sparing!
VS

Morcinek Kaczyce - LKS Baranowice 1:2 (1:0)
Bramka dla Morcinka: Pszczółka (25')

Morcinek: Kordyaczny - Rychły, testowany zawodnik, T.Wcisło, Kałka, Sz.Chmiel, Orszulik, Pszczółka, Labza, testowany zawodnik, Janulek oraz Golec, Adamczewski, Janocha, Pietrzyk.
Trener: Janiszewski
22 03 2014 autor: KG


VII Memoriał im. Jacka Tomosza!


15.03.2014r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Kaczycach odbył się turniej piłki halowej - VII Memoriał im. Jacka Tomosza. Udział wzięło 7 drużyn: Sobieski, APS, OAZA, Piastowskie, CB17 oraz OREX I i OREX II.

Zwycięzcą turnieju została bezdyskusyjnie drużyna Piastowskie, która wygrała wszystkie mecze a w finale pokonała drużynę Sobieski 2:0. W meczu o trzecie miejsce lepsza była drużyna CB17, pokonując ubiegłorocznego zwycięzcę APS 2:1. Piąte miejsce zajęła drużyna OREX II, szóste OAZA a siódme drużyna OREX I.

Najlepszym strzelcem turnieju został Kamil Loter z drużyny APS, który zdobył 9 bramek.
16 03 2014 autor: KG




Wygrany sparing z Olzą Pogwizdów!
VS

Morcinek Kaczyce - Olza Pogwizdów 3:0 (2:0)

Bramki dla Morcinka: Janulek (8' - rzut wolny), Sojka (11' - samobójcza), Pietrzyk (87')

Morcinek: Kordyaczny - Kałka, Pszczółka, T.Wcisło, Pietrzyk, Orszulik, Labza, Sz.Chmiel, Adamczewski, Golec, Janulek oraz R.Wcisło, B.Kaczyński, Janocha.
Trener: Janiszewski
Olza: Soforek - L.Banot, Sojka, Zorychta, Sosnowski, Nowik, T.Wenglorz, M.Wenglorz, Pawłowicz, Wawrzyczek, Przyszlakowski oraz Falendysz, Loter, Huptyś, Handzel, Rychlik, Stanik.
Trener: B.Banot
14 03 2014 autor: KG




Wygrana z Zabłociem!
VS

Morcinek Kaczyce - Orzeł Zabłocie 3:2 (1:0)

Bramki dla Morcinka: Janulek (24',56' - rzut wolny, 80')
Bramki dla Orła: Piksa (62'), Dziendziel (73')

Morcinek: Poręba - Kałka, Labza, Pietrzyk, testowany zawodnik, testowany zawodnik, Orszulik, Chmiel, testowany zawodnik, Golec, Janulek.
Trener: Janiszewski
Orzeł: Kuterek - Ustaszewski, Janik, Tekla, Wróbel, D.Pisarek, K.Pisarek, Pryczek, Kajstura, Dziendziel, Piksa oraz Szczypka, Bilik, Kuboszek, Michałek, Kamiński, Wardas, Holewik.
Trener: Papkoj
01 03 2014 autor: KG




Pierwszy wygrany sparing!
VS

Morcinek Kaczyce - Beskid Brenna 3:2 (2:0)

Bramki dla Morcinka: Janulek - 3
Bramki dla Beskidu: Łoza Bojda

Morcinek: Kordyaczny - Rychły, Pszczółka, testowany zawodnik, Kałka, Plinta, Orszulik, Sz.Chmiel, Labza, Janulek, Golec oraz Adamczewski, Wenglorz, testowany zawodnik.
Trener: ?
Beskid: Olchawa - P.Ferfecki, K.Ferfecki, Sz.Greń, Macura, Kral, Łoza, Ł,Greń, Bojda, Gubała, testowany zawodnik oraz Holeksa, Szymura, Herzyk, Dzida.
Trener: Meissner
21 02 2014 autor: KG




Sparing bez bramkarza!
VS

Morcinek Kaczyce - Błyskawica Drogomyśl 1:8 (1:5)

Bramka dla Morcinka: Golec (33')
Bramki dla Błyskawicy: R.Dziadek (8' - rzut karny,19'), Kruszka (23',27'), Flejszman (77' - rzut karny,87'), Juroszek (41'), T.Saltarius (88')

Morcinek: Rychły - Wenglorz, testowany zawodnik, T.Wcisło, Kałka, Orszulik, Janulek, Sz.Chmiel, Labza, Golec, N.Chmiel oraz R.Wcisło, Pszczółka, testowany zawodnik, Adamczewski.
Trener: Gabrysiak
Błyskawica: Jojko - Juroszek, Krzempek, Loska, Byrczek, R.Dziadek, D.Dziadek, Kruszka, Mariusz Saltarius, Mateusz saltarius, T.Saltarius, oraz Flejszman, Kaźmierczak, Kawulok.
Trener: Sornat
15 02 2014 autor: KG




Zbliża się VII Memoriał im. Jacka Tomosza!


Zarząd GKS Morcinek Kaczyce informuje, że w dniu 15 marca 2014r. (sobota), w hali sportowej Zespołu Szkół w Kaczycach odbędzie się turniej piłki halowej - VII Memoriał im. Jacka Tomosza. Drużyny zainteresowane udziałem w tym turnieju prosimy o kontakt z prezesem klubu Grzegorzem Kuśnierzem tel. 512 868 571.
10 02 2014 autor: KG




Trampkarze i juniorzy rozpoczynają treningi!


Zarząd GKS Morcinek Kaczyce informuje, że pierwszy trening drużyn trampkarzy i juniorów odbędzie się w poniedziałek 17.02.2014r o godz.16:00 w hali sportowej Zespołu Szkół w Kaczycach.
10 02 2014 autor: KG




Hokejowy wynik!
VS

Morcinek Kaczyce - LKS Ochaby '96 3:5 (3:3)

Bramki dla Morcinka: Golec (13',16'), M.Gogółka (12' - samobójcza)
Bramki dla LKS-u Ochaby '96: Śleziona (7',20',89'), Pytel (24',64')

Morcinek: Poręba - Labza, Wcisło, Rychły, Kałka, Orszulik, Janulek, Musioł, Sz.Chmiel, Golec, Oleszczuk oraz testowany zawodnik, testowany zawodnik, N.Chmiel, testowany zawodnik.
Trener: Gabrysiak
LKS Ochaby '96: Stekla - M.Gogółka, Cieślar, Więcek, Kiełkowski, G.Kałuza, M.Nowak, M.Kałuża, Sz.Gogółka, Śleziona, Pytel oraz R.Nowak, Olma, Gojdka, Kukien.
Trener: Sodzawiczny
09 02 2014 autor: KG


Pierwszy sparing zaliczony!


Morcinek Kaczyce - LKS Skrbeńsko 1:2 (0:1)

Bramka dla Morcinka: samobójcza

Morcinek: Poręba - Pszczółka, Rychły, Wcisło, Pietrzyk, Orszulik, Plinta, testowany zawodnik, Musioł, Oleszczuk, Janulek oraz M.Adamek, Golec, Janocha.
Trener: Gabrysiak
01 02 2014 autor: KG


Przygotowania do sezonu "Wiosna 2014" czas zacząć !


Zarząd GKS Morcinek Kaczyce oraz trener drużyny seniorów Ireneusz Gabrysiak informują, że przygotowania do sezonu "Wiosna 2014" rozpoczną się w poniedziałek, 13 stycznia 2014r. o godz.18:00, w hali sportowej Zespołu Szkół w Kaczycach.
06 01 2014 autor: KG


Noworoczne Życzenia


Szampańskiej zabawy do białego rana
oraz
Szczęśliwego Nowego Roku
życzy
redakcja gks. kaczyce.net
31 12 2013 autor: KG


Świąteczne Życzenia


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
najserdeczniejsze życzenia
zdrowia, szczęścia
oraz wszelkiej pomyślności
życzy
redakcja gks.kaczyce.net
23 12 2013 autor: KG




Zremisowany, wygrany mecz!
VS
Morcinek Kaczyce - Metal-Skałka Żabnica 2:2 (2:1)

Bramki dla Morcinka: R.Adamek (27' - głową), Kubaczka (34') - głową), Kubaczka (34')
Bramki dla Metalu-Skałki Żabnica: K.Kupczak (38'), Szczotka (68' - rzut karny)

żółta kartka: Chowaniec (90'+2)

Sędziował: Jakub Tekieli oraz Krzysztof Szlachtowski i Wiktor Urbańczyk - KS Bielsko-Biała
widzów: 80

Morcinek: Kordyaczny - Rychły, Adamek, Pszczółka, Pietrzyk, Adamczewski (81' Golec), Kubaczka, Plinta, Labza, Wenglorz, Janulek.
Trener: Gabrysiak
Metal-Skałka Żabnica: Nowakowski - Dudka, Kumorek, Urbański, Drewniak, Kozak, Szcotka, P.Biegun, Chowaniec, K.Kupczak, Stokłosa (86' Kochutek).
Trener: Wojtyłko
16 11 2013 autor: KG




16 kolejka
Runda rewanżowa - awansem
XVI kolejka - 16.11.2013r. (sobota)
13:00 Zapora Porąbka - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:1 (1:0)
13:00 Kuźnia Ustroń - UKS Maksymilian Cisiec 3:1 (2:0)
13:00 Tempo Puńców - Koszarawa Żywiec 1:1 (0:0)
13:00 Cukrownik Chybie - LKS '99 Pruchna 2:1 (0:0)
13:00 Wilamowiczanka Wilamowice - GKS Radziechowy-Wieprz 1:1 (1:0)
13:00 Morcinek Kaczyce - Metal-Skałka Żabnica 2:2 (2:1)

Mecze: Pasjonat Dankowice - Soła Kobiernice oraz LKS Bestwina - Beskid Skoczów odbędą się na wiosnę 2014r.
13 11 2013 autor: KG




FAKTY, CIEKAWOSTKI...


 W 120 spotkaniach zdobyto 358 bramek. Przeciętna 2,98 gola na jeden mecz.

 Gospodarze wygrali 63 mecze i zdobyli 213 bramek, natomiast goście wygrali 40 meczy i zdobyli 145 bramek. 17 spotkań zakończyło się remisem.
13 11 2013 autor: KG


Podsumowanie sezonu Jesień 2013


ZDOBYWCY BRAMEK :
W.KUBACZKA - 3
R.ADAMEK - 2
R.JANULEK - 2
T.LABZA - 2
A.MUSIAŁ - 1
M.PLINTA - 1
suma: 11

U SIEBIE:
2 : 1, 1 : 0, 0 : 3, 0 : 4, 2 : 1, 0 : 1, 0 : 1.
3– ZWYCIĘSTWA, 0 - REMISÓW, 4 – PORAŻKI
9 PUNKTÓW - BRAMKI 5 : 11

NA WYJEŹDZIE:
0 : 0, 2 : 5, 1 : 4, 0 : 4, 1 : 0, 0 : 0, 2 : 6, 0 : 4.
1 – ZWYCIĘSTWO, 2 - REMISY, 5 – PORAŻEK
5 PUNKTÓW - BRAMKI 6 : 23

OGÓŁEM:
4 - ZWYCIĘSTWA, 2 - REMISY, 9 - PORAŻEK
14 PUNKTÓW - BRAMKI 11 : 34
13 11 2013 autor: KG


Porażka w Skoczowie!
VS

Beskid Skoczów - Morcinek Kaczyce 4:0 (0:0)

Bramki dla Beskidu: Padło (63',90' - rzut karny), Kochman (70'), Czarniak (88')

żółta kartka: Wcisło (53')

Sędziował: Daniel Kruczyński oraz Wojciech Sajbor i Leszek Pacyna - KS Żywiec
widzów: 120

Beskid: Matuszny - Adamczyk,D.Ihas, Wojaczek, Wojciechowski, A.Ihas (73' Jastrzębski), Matuszka (62' Kochman), Padło, Smagło (66' Greń), Surawski, Jaworzyn (81' Czarniak).
Trener: Michalik
Morcinek: Poręba - Janulek, Labza, Tinc, Wcisło, Golec, Pietrzyk, Orszulik, Plinta, Wenglorz, Loter.
Trener: Gabrysiak
Zobacz film:
beskid.tv
09 11 2013 autor: KG




15 kolejka
XV kolejka - 09.11.2013r. (sobota)
12:00 Wilamowiczanka Wilamowice - Metal-Skałka Żabnica 3:0 (2:0)
13:00 Beskid Skoczów - Morcinek Kaczyce 4:0 (0:0)
13:00 LKS Bestwina - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:0 (1:0)
13:00 Zapora Porąbka - Soła Kobiernice 0:2 (0:0)
13:00 Cukrownik Chybie - GKS Radziechowy-Wieprz 1:0 (0:0)
10.11.2013r. (niedziela)
13:00 Kuźnia Ustroń - Koszarawa Żywiec 1:2 (1:1)
13:00 Tempo Puńców - LKS '99 Pruchna 3:2 (1:2)
13:00 Pasjonat Dankowice - Maksymilian Cisiec 3:1 (0:0)
08 11 2013 autor: KG




Punkty pojechały do Wilamowic!
VS

Morcinek Kaczyce - Wilamowiczanka Wilamowice 0:1 (0:0)

Bramka dla Wilamowiczanki: Natanek (81')

żółta kartka: Pszczółka (73') - Łoś (83')

Sędziował: Krzysztof Pieczonka oraz Jacek Durka i Sebastian Hojbach - KS Skoczów
widzów: 80

Morcinek: Kordyaczny - Kwiczala (87' Golec), Adamek, Zdziech, Wcisło, Pszczółka, Labza, Plinta, Rychły, Kubaczka, Janulek.
Trener: Gabrysiak
Wilamowiczanka: S.Tlałka - Buczek, Matusik, Węgrodzki, Wójcik, Borutko, Denys, Tobiasz (46' Brańka), Łoś (90'+3 Grzywa), Natanek (90'+2 Kozieł), Suski (70' Gala).
Trener: Płonka
01 11 2013 autor: KG




14 kolejka
XIV kolejka - 02.11.2013r. (sobota)
14:00 Morcinek Kaczyce - Wilamowiczanka Wilamowice 0:1 (0:0)
14:00 Metal-Skałka Żabnica - Cukrownik Chybie 1:1 (1:1)
14:00 GKS Radziechowy-Wieprz - Tempo Puńców 1:1 (1:1)
14:00 Koszarawa Żywiec - Pasjonat Dankowice 2:0 (1:0)
14:00 MRKS Czechowice-Dziedzice - Beskid Skoczów 3:1 (1:0)
03.11.2013r. (niedziela)
14:00 LKS '99 Pruchna - Kuźnia Ustroń 2:1 (1:1)
14:00 Maksymilian Cisiec - Zapora Porąbka 2:3 (0:3)
14:00 Soła Kobiernice - LKS Bestwina 2:2 (1:1)
01 11 2013 autor: KG




Pogrom w Czechowicach!
VS

MRKS Czechowice-Dziedzice - Morcinek Kaczyce 6:2 (1:1)

Bramki dla MRKS-u: G.Sztorc (40' - głową,51'), Żurek (55',76'), Kropidło (79'), Żyła (88')
Bramki dla Morcinka: Adamek (27'), Kubaczka (90'+2)

żółta kartka: Jonkisz (73')

Sędziował: Leszek Niemczyk oraz Krzysztof Kaszper i Marek Nogły - KS Skoczów
widzów: 100

MRKS: Bazin - Jonkisz, Putek (85' Baranowicz), Szal, Adamus, Niemczyk (80' Lach), Żurek, Żyła, Jurek, Puchała (68' Kropidło), G.Sztorc (83' Wójcikiewicz).
Trener: Gazda
Morcinek: Kordyaczny - Rychły (80' Orszulik), Adamek, Pszczółka, Wcisło, Labza, Kubaczka, Plinta, Wenglorz (70' Golec), Kwiczala, Janulek.
Trener: Gabrysiak
25 10 2013 autor: KG




13 kolejka
XIII kolejka - 26.10.2013r. (sobota)
15:00 MRKS Czechowice-Dziedzice - Morcinek Kaczyce 6:2 (1:1)
15:00 Beskid Skoczów - Soła Kobiernice 0:0
15:00 LKS Bestwina - Maksymilian Cisiec 3:0 (3:0)
15:00 Zapora Porąbka - Koszarawa Żywiec 1:1 (0:1)
15:00 Kuźnia Ustroń - GKS Radziechowy-Wieprz 1:2 (0:1)
15:00 Tempo Puńców - Metal-Skałka Żabnica 0:1 (0:0)
15:00 Cukrownik Chybie - Wilamowiczanka Wilamowice 0:2 (0:1)
27.10.2013r. - (niedziela)
14:00 Pasjonat Dankowice - LKS '99 Pruchna 1:3 (1:0)
25 10 2013 autor: KG




11 kolejka
TRAMPKARZE
Orzeł Zabłocie - Morcinek Kaczyce 3:0 wo.

JUNIORZY
Orzeł Zabłocie - Morcinek Kaczyce 3:0 wo.
25 10 2013 autor: KG




Derby dla Cukrownika!
VS

Morcinek Kaczyce - Cukrownik Chybie 0:1 (0:1)

Bramka dla Cukrownika: Zygma (26' - rzut karny)

żółta kartka: Pszczółka (56') - J.Kajstura (56'), Skowronek (74'), Folek (90'+4)
czerwona kartka: Miłek (65')

Sędziował: Przemysław Ziobrowski oraz Miłosz Widlarz i Wacław Bąk - KS Żywiec
widzów: 150

Morcinek: Kordyaczny - Kwiczala (89' Adamczewski), Adamek, Pszczółka, Wcisło, Labza, Mosiek, Plinta, Kubaczka, Rychły, Janulek.
Trener: Gabrysiak
Cukrownik: Nalepa - Dziendziel, Filapek, Folek, Ł.Kajstura, Miłek, Poloczek, Skowronek (90' Papkoj), Mateusz Stokłosa (50' J.Kajstura), Ł.Szczygielski (85' Neter), Zygma (90'+3 Śmieja).
Trener: Myśliwiec
18 10 2013 autor: KG




12 kolejka
XII kolejka - 16.10.2013r. (środa)
15:30 GKS Radziechowy-Wieprz - Pasjonat Dankowice 1:1 (0:1)
19.10.2013r. (sobota)
15:00 Morcinek Kaczyce - Cukrownik Chybie 0:1 (0:1)
15:00 Metal-Skałka Żabnica - Kuźnia Ustroń 2:1 (0:1)
15:00 Koszarawa Żywiec - LKS Bestwina 2:1 (0:0)
15:00 LKS '99 Pruchna - Zapora Porąbka 6:0 (2:0)
20.10.2013r. (niedziela)
14:00 Wilamowiczanka Wilamowice - Tempo Puńców 2:4 (1:1)
15:00 Maksymilian Cisiec - Beskid Skoczów 1:3 (1:1)
15:00 Soła Kobiernice - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (1:0)
18 10 2013 autor: KG




10 kolejka
TRAMPKARZE
Morcinek Kaczyce - Tempo Puńców 2:3

JUNIORZY
Morcinek Kaczyce - Tempo Puńców 4:1
18 10 2013 autor: KG




W Kobiernicach na remis!
VS

Soła Kobiernice - Morcinek Kaczyce 0:0

żółta kartka: Gąsiorek, Szlagor - Adamek, Pszczółka

Sędziował: Maciej Bąk oraz Mariusz Woleń i Krzysztof Ćwikła - KS Żywiec
widzów: 250

Soła: Jończy - Bączek, Stokłosa, Czarnecki, Kliś, Szlagor, J.Ścieszka, Gąsiorek, Majdak, Mroczek (83' Kurdziel), Rajda (70' Kaleta).
Trener: Wandzel
Morcinek: Kordyaczny - Kwiczala, Kubaczka, Pszczółka, Adamek, Wcisło, Rychły, Plinta, Orszulik (86' Golec), Labza, Janulek.
Trener: Gabrysiak

Zobacz film:
SolaKobiernice
12 10 2013 autor: KG




11 kolejka
XI kolejka - 12.10.2013r. (sobota)
13:00 Zapora Porąbka - GKS Radziechowy-Wieprz 0:1 (0:0)
15:00 MRKS Czechowice-Dziedzice - Maksymilian Cisiec 4:1 (1:1)
15:00 Beskid Skoczów - Koszarawa Żywiec 2:1 (0:1)
15:00 LKS Bestwina - LKS '99 Pruchna 2:1 (1:1)
15:00 Kuźnia Ustroń - Wilamowiczanka Wilamowice 1:0 (0:0)
15:00 Tempo Puńców - Cukrownik Chybie 3:3 (2:2)
13.10.2013r. (niedziela)
15:00 Soła Kobiernice - Morcinek Kaczyce 0:0
15:00 Pasjonat Dankowice - Metal-Skałka Żabnica 1:0
12 10 2013 autor: KG




9 kolejka
TRAMPKARZE
Wyzwolenie Simoradz - Morcinek Kaczyce 1:4

JUNIORZY
Wyzwolenie Simoradz - Morcinek Kaczyce 5:2
12 10 2013 autor: KG




Morcinek Kaczyce - Tempo Puńców [Foto]


GALERIA
05 10 2013 autor: KG


Derby z Tempem Puńców dla Morcinka!!!
VS

Morcinek Kaczyce - Tempo Puńców 2:1 (1:0)

Bramki dla Morcinka: Kubaczka (5',84')
Bramka dla Tempa: Różankowski (86' - głową)

żółta kartka: Labza (60')

Sędziował: Tomasz Dudka oraz Bartosz Luber i Patrycja Marek - KS Żywiec
widzów: 80

Morcinek: Kordyaczny - Kwiczala, Pszczółka, Adamek, Wcisło, Rychły (83' Adamczewski), Plinta, Mosiek, Kubaczka, Labza, Janulek.
Trener: Gabrysiak
Tempo: Żebrowski - Legięć (61' Wrona), Popelka, Olszar, Światłoch, Groš, Jędrzejko (14' Sobel), Różankowski, Żwirek (61' Wesołowski), Marcin Bajger (61' Morys), Szyper.
Trener: Bakun
04 10 2013 autor: KG




10 kolejka
X kolejka - 05.10.2013r. (sobota)
15:00 Morcinek Kaczyce - Tempo Puńców 2:1 (1:0
15:00 Cukrownik Chybie - Kuźnia Ustroń 1:2 (0:1)
15:00 Wilamowiczanka Wilamowice - Pasjonat Dankowice 1:0 (0:0)
15:00 Metal-Skałka Żabnica - Zapora Porąbka 1:0 (0:0)
15:00 GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Bestwina 3:2 (1:1)
15:00 Koszarawa Żywiec - MRKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (0:2)
06.10.2013r. (niedziela)
15:00 Maksymilian Cisiec - Soła Kobiernice --:--
15:00 LKS '99 Pruchna - Beskid Skoczów --:--
04 10 2013 autor: KG




8 kolejka
TRAMPKARZE
Morcinek Kaczyce - Iskra Iskrzyczyn 7:0

JUNIORZY
Morcinek Kaczyce - Iskra Iskrzyczyn 3:3
04 10 2013 autor: KG




Jest przełamanie i trzy punkty!!!
VS

Maksymilian Cisiec - Morcinek Kaczyce 0:1 (0:1)

Bramka dla Morcinka: Labza (17')

żółta kartka: Trzop (65'), Butor (70') - Kaczyński (76')

Sędziował: Wojciech Szczurek oraz Przemysław Ślizak i Marcin Jakowenko - KS Bielsko-Biała
widzów: 150

Maksymilian: Kupczak - Karpeta, Trzop, Dudka, Gawliński, Maciej Wojtyła (55' Miodoński), Butor, Ł.Figura (80' Liszka), Semik, Piecha (70' Janik), M.Figura.
Trener: Kłusak
Morcinek: Kordyaczny - Adamek, Pszczółka, Wcisło, Labza, Rychły Pilnta, Orszulik (75' Kaczyński), Adamczewski, Janulek, Mosiek.
Trener: Gabrysiak
30 09 2013 autor: KG




9 kolejka
IX kolejka - 28.09.2013r. (sobota)
16:00 MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS '99 Pruchna 3:2 (1:0)
16:00 Beskid Skoczów - GKS Radziechowy-Wieprz 0:1 (0:0)
16:00 LKS Bestwina - Metal-Skałka Żabnica 2:1 (1:0)
16:00 Zapora Porąbka - Wilamowiczanka Wilamowice 1:1 (0:0)
16:00 Kuźnia Ustroń - Tempo Puńców 1:0 (0:0)
29.09.2013r. (niedziela)
16:00 Pasjonat Dankowice - Cukrownik Chybie 1:0 (0:0)
16:00 Maksymilian Cisiec - Morcinek Kaczyce 0:1 (0:1)
16:00 Soła Kobiernice - Koszarawa Żywiec 0:2 (0:0)
30 09 2013 autor: KG




7 kolejka
TRAMPKARZE
Strażak Dębowiec - Morcinek Kaczyce 1:6

JUNIORZY
Strażak Dębowiec - Morcinek Kaczyce 0:3
30 09 2013 autor: KG




Z Kuźnią Ustroń 0:4!!!
VS

Morcinek Kaczyce - Kuźnia Ustroń 0:4 (0:1)

Bramki dla Kuźni: Kocot (22'), Pala (55' - rzut karny), Juroszek (75'), D.Madzia (90'+2)

żółta kartka: kartka: Zdziech (60'), Wcisło (60'), Pszczółka (73') - Brachaczek (83'), Kocot (90')

Sędziował: Marcin Jakowenko oraz Wiktor Urbańczyk i Maciej Gaczyński - KS Bielsko-Biała
widzów: 150

Morcinek: Poręba - Wcisło, Kwiczala, Zdziech, Labza, Pszczółka, Adamek, Plinta, Mosiek (81' Orszulik), Kubaczka (81' Adamczewski), Janulek.
Trener: Gabrysiak
Kuźnia: Oleksy - Zawada, Podżorski, Pala, Kocot, D.Madzia, Janoszek (63' Brachaczek), Juroszek (78' Szlajss), Nowak (72' Tomala), Husar (68' Polok), R.Madzia.
Trener: Żebrowski
22 09 2013 autor: KG




8 kolejka
VIII kolejka - 21.09.2013r. (sobota)
16:00 Tempo Puńców - Pasjonat Dankowice 1:3 (0:0)
16:00 Cukrownik Chybie - Zapora Porąbka 1:0 (0:0)
16:00 Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Bestwina 0:1 (0:0)
16:00 GKS Radziechowy-Wieprz - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:1 (0:0)
16:00 Koszarawa Żywiec - Maksymilian Cisiec 3:0 (1:0)
22.09.2013r. (niedziela)
15:00 Morcinek Kaczyce - Kuźnia Ustroń 0:4 (0:1)
16:00 Metal-Skałka Żabnica - Beskid Skoczów 2:4 (1:3)
16:00 LKS '99 Pruchna - Soła Kobiernice 4:0 (1:0)
22 09 2013 autor: KG




6 kolejka
TRAMPKARZE
Morcinek Kaczyce - Zryw Bąków 4:1

JUNIORZY
Morcinek Kaczyce - Zryw Bąków 2:5
22 09 2013 autor: KG




4:0 w "plecy"!
VS

Koszarawa Żywiec - Morcinek Kaczyce 4:0 (1:0)

Bramki dla Koszarawy: M.Fijak (58',88'), Adamus (33'), Kania (90'+4)

żółta kartka: Sala (11'), M.Biegun (64')

Sędziował: Krzysztof Koziarski oraz Wiktor Urbańczyk i Romuald Wojtulewski - KS Bielsko-Biała
widzów: 140

Koszarawa:Gałuszka - M.Biegun, Jakubiec, Sala (57' Jędrzejas), Zyzak, Dobranowski, M.Fijak (88' Romanowski), Gołębiowski, Kania, Adamus (86' Mieszczak), Dziedzina (73' Gruszka).
Trener: Skórzak
Morcinek: Kordyaczny - Wcisło, Zdziech, Kubaczka, Rychły (90' Orszulik), Pszczółka, Adamek, Labza, Plinta, Janulek, Mosiek.
Trener: Gabrysiak
14 09 2013 autor: KG




7 kolejka
VII kolejka - 14.09.2013r. (sobota)
13:00 Zapora Porąbka - Tempo Puńców 3:1 (1:0)
16:00 Koszarawa Żywiec - Morcinek Kaczyce 4:0 (1:0)
16:00 MRKS Czechowice-Dziedzice - Metal-Skałka Żabnica 1:1 (1:0)
16:00 Beskid Skoczów - Wilamowiczanka Wilamowice 1:1 (1:0)
16:00 LKS Bestwina - Cukrownik Chybie 1:1 (1:0)
15.09.2013r. (niedziela)
16:00 Maksymilian Cisiec - LKS '99 Pruchna
16:00 Soła Kobiernice - GKS Radziechowy-Wieprz
16:00 Pasjonat Dankowice - Kuźnia Ustroń
14 09 2013 autor: KG




5 kolejka
TRAMKARZE
Promyk Golasowice - Morcinek Kaczyce 2:2

JUNIORZY
pauza
14 09 2013 autor: KG




Porażka z Pasjonatem Dankowice!
VS

Morcinek Kaczyce - Pasjonat Dankowice 0:3 (0:0)

Bramki dla Pasjonata: Błasiak (50'), Herman (89'), Adamus (90'+4)

żółta kartka: Zdziech (70'), Adamek (73') - Tworek (30'), Dawidek (33'), Marcin Wróbel (68')
czerwona kartka: Wydra (70')

Sędziował: Szymon Duda oraz Mariusz Woleń i Tomasz Bojczuk - KS Żywiec
widzów: 150

Morcinek: Kordyaczny - Rychły, Zdziech, Pszczółka, Wcisło, Kubaczka, Adamek, Labza, Pilnta, Janulek, Mosiek (85' Adamczewski).
Trener: Gabrysiak
Pasjonat: Chmielewski - Tworek, Bieroński, Dawidek, Kocierz (46' Adamus), Śliwa, Herman, Marcin Wróbel, Stasica (81' Ogiegło), Błasiak (90'+2 Sternal), Wydra.
Trener: Bieroński
06 09 2013 autor: KG




6 kolejka
VI kolejka - 07.09.2013r. (sobota)
16:00 Morcinek Kaczyce - Pasjonat Dankowice 0:3 (0:0)
16:00 Kuźnia Ustroń - Zapora Porąbka 0:2 (0:1)
16:00 Tempo Puńców - LKS Bestwina 5:3 (2:0)
16:00 Cukrownik Chybie - Beskid Skoczów 1:3 (0:1)
16:00 Wilamowiczanka Wilamowice - MRKS Czechowice-Dziedzice 0:1 (0:1)
16:00 Metal-Skałka Żabnica - Soła Kobiernice 2:1 (1:0)
16:00 GKS Radziechowy-Wieprz - Maksymilian Cisiec 2:0 (0:0)
08.09.2013r. (niedziela)
16:00 LKS '99 Pruchna - Koszarawa Żywiec 0:2 (0:0)
06 09 2013 autor: KG




4 kolejka
TRAMPKARZE
07.09.2013r. (sobota)
Morcinek Kaczyce - Beskid Skoczów 2:0

JUNIORZY
pauza
06 09 2013 autor: KG




LKS '99 Pruchna - Morcinek Kaczyce [Foto]


GALERIA
Foto: Artur Jarczok
beskidzka24.pl
02 09 2013 autor: KG


LKS '99 Pruchna wygrywa w derbach!!!
VS

LKS '99 Pruchna - Morcinek Kaczyce 4:1 (3:0)

Bramki dla LKS-u '99 Pruchna: Pańta (17' - głową,56'), Chrysteczko (31' - głową), Michalczyk (37')
Bramka dla Morcinka: Adamek (46')

żółta kartka: Chrysteczko (63'), Brachaczek (68'), Pańta (85') - Wcisło (44'), Adamek (79')

Sędziował: Przemysław Ślizak oraz Krzysztof Koziarski i Adam Szczepański - KS Bielsko-Biała
widzów: 250

LKS '99 Pruchna: Skrocki - Miąsko, Michalczyk, Kowal, Bednarek, Pańta, Brachaczek (86' J.Gabryś), T.Gabryś, M.Wójcik (46' Skoneczny), Nawodyło (25' Wysiński), Chrysteczko.
Trener: Bednarek
Morcinek: Poręba - Adamek, Zdziech, Kubaczka, Wcisło, Janulek, Wenglorz (46' Rychły), Pszczółka, Labza, Plinta, Mosiek (80' Adamczewski).
Trener: Gabrysiak
31 08 2013 autor: KG




5 kolejka
V kolejka - 29.08.2013r. (czwartek)
17:00 Koszarawa Żywiec - GKS Radziechowy-Wieprz 1:2 (1:0)
31.08.2013r. (sobota)
17:00 MRKS Czechowice-Dziedzice - Cukrownik Chybie 1:2 (1:2)
17:00 Beskid Skoczów - Tempo Puńców 6:1 (4:0)
17:00 LKS Bestwina - Kuźnia Ustroń 0:1 (0:0)
17:00 Zapora Porąbka - Pasjonat Dankowice 3:0 (1:0)
01.09.2013r. (niedziela)
16:00 LKS '99 Pruchna - Morcinek Kaczyce 4:1 (3:0)
16:00 Maksymilian Cisiec - Metal-Skałka Żabnica 1:0 (0:0)
17:00 Soła Kobiernice - Wilamowiczanka Wilamowice 4:0 (2:0)
31 08 2013 autor: KG




3 kolejka
TRAMPKARZE
pauza

JUNIORZY
01.09.2013 - niedziela (godz. 15:00)
LKS Rudnik - Morcinek Kaczyce 2:5
31 08 2013 autor: KG




1 kolejka
Zaległe mecze 1 kolejki trampkarzy i juniorów:

TRAMPKARZE
Błękitni Pierściec - Morcinek Kaczyce 3:1

JUNIORZY
Błękitni Pierściec - Morcinek Kaczyce 2:4
28 08 2013 autor: KG




Morcinek Kaczyce - Zapora Porąbka [Foto+Video]

Foto: Przemysław Lose
ox.pl



GALERIA

Zobacz film:
www.ox.pl

24 08 2013 autor: KG




Piękny gol Tomasza Labzy daje 3 punkty!!!
VS

Morcinek Kaczyce - Zapora Porabka 1:0 (0:0)

Bramka dla Morcinka: Labza (53')

żółta kartka: Kwiczala (21'), Wenglorz (82')

Sędziowała: Patrycja Marek oraz Tomasz Dudka i Bartosz Luber - KS Żywiec
widzów: 120

Morcinek: Poręba - Rychły, Zdziech, Kwiczala (64' Oleszczuk), Wcisło, Pszczółka, Adamek, Plinta, Janulek, Labza, Wenglorz.
Trener: Gabrysiak
Zapora: Wójcikiewicz - Deska (46' Smolec), Gilek, J.Targosz, Witkowski, Cyran, K.Jurczak, Krasoń (60' Legut), Pawiński, Szczypka (46' Szczyrk), Zuziak.
Trener: A.Jurczak
24 08 2013 autor: KG




4 kolejka
IV kolejka - 24.08.2013r. (sobota)
17:00 Morcinek Kaczyce - Zapora Porąbka 1:0 (0:0)
17:00 Kuźnia Ustroń - Beskid Skoczów 0:2 (0:0)
17:00 Tempo Puńców - MRKS Czechowice-Dziedzice 0:0
17:00 Cukrownik Chybie - Soła Kobiernice 6:0 (4:0)
17:00 Wilamowiczanka Wilamowice - Maksymilian Cisiec 2:3 (0:0)
17:00 GKS Radziechowy-Wieprz - LKS '99 Pruchna 3:1 (1:1)
25.08.2013r. (niedziela)
16:00 Metal-Skałka Żabnica - Koszarawa Żywiec 0:4 (0:2)
17:00 Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina 4:0 (1:0)
24 08 2013 autor: KG




2 kolejka
TRAMPKARZE
pauza

JUNIORZY
GKS Morcinek Kaczyce - KS Brzezówka 0:0
24 08 2013 autor: KG




GKS Radziechowy-Wieprz - Morcinek Kaczyce [Foto+Video]

GALERIA
Foto: zywieckapilka,pl



Film: zywieckapilka.pl



Film: radziechowy.futbolowo.pl
18 08 2013 autor: KG




Porażka w Radziechowach!
VS

GKS Radziechowy-Wieprz - Morcinek Kaczyce 5:2 (1:0)

Bramki dla GKS-u Radziechowy-Wieprz: Kosibor (38'), Kozieł (75'), Trzop (78'), Sz.Byrtek (86',90')
Bramki dla Morcinka: Janulek (47'), Musioł (88')

Sędziował: Marcin Jakowenko oraz Sławomir Kowalewski i Maciej Gaczyński - KS Bielsko-Biała
widzów: 200

GKS Radziechowy-Wieprz: Ł.Byrtek - Figura, Szczotka, D.Noga (22' Celej), M.Byrtek (60' Grzegorzek), M.Noga, Ariel Dziedzic (70' Kozieł), Trzop, Sz.Byrtek, Górny (55' Kliś), Kosibor.
Trener: Kozieł
Morcinek: Poręba - Kwiczala, Kubaczka, Pszczółka, Rychły, Musioł, Plinta, Labza, Janulek, Pietrzyk (87' Budziński), Wenglorz.
Trener: Gabrysiak
17 08 2013 autor: KG




3 kolejka
III kolejka - 17.08.2013r. (sobota)
17:00 GKS Radziechowy-Wieprz - Morcinek Kaczyce 5:2 (1:0)
17:00 Koszarawa Żywiec - Wilamowiczanka Wilamowice 5:0 (5:0)
17:00 MRKS Czechowice-Dziedzice - Kuźnia Ustroń 3:2 (1:1)
17:00 Beskid Skoczów - Pasjonat Dankowice 1:0 (1:0)
17:00 LKS Bestwina - Zapora Porąbka 2:1 (0:1)
17:00 Soła Kobiernice - Tempo Puńców 2:1 (1:0)
18.08.2013r. (niedziela)
16:00 LKS '99 Pruchna - Metal-Skałka Żabnica 4:0 1:0)
16:00 Maksymilian Cisiec - Cukrownik Chybie 2:1 (0:0)
17 08 2013 autor: KG




LKS Bestwina pokonana!!!
VS

Morcinek Kaczyce - LKS Bestwina 2:1 (1:0)

Bramki dla Morcinka: Plinta (26'), Janulek (74')
Bramka dla LKS-u Bestwina: Szypuła (89')

żółta kartka: Wcisło (62') - Mizera (82'), Mazur (90'+3)

Sędziował: Grzegorz Janoszek oraz Wacław Bąk i Marcin Kurek - KS Żywiec
widzów: 100

Morcinek: Poręba - Rychły, Zdziech, Kwiczala, Wcisło, Musioł (57' Wenglorz), Plinta (85' Grzybek), Pszczółka, Kubaczka, Labza, Janulek.
Trener: Gabrysiak
LKS Bestwina: LKS Bestwina: B.Droździk - Żurek, Gołąb, Mizera, Adamczyk (29' Maciążka), Skęczek (77' Kalamus), M.Droździk, Pokusa, Włoszek (66' Szypuła), M.Mazur, Nycz (57' Lisewski).
Trener: H.Mazur
14 08 2013 autor: KG




2 kolejka
II kolejka - 15.08.2013r. (czwartek)
11:00 Tempo Puńców - Maksymilian Cisiec 1:3 (1:1)
15:00 Morcinek Kaczyce - LKS Bestwina 2:1 (1:0)
15:00 Zapora Porąbka - Beskid Skoczów 5:0 (1:0)
15:00 Pasjonat Dankowice - MRKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (2:0)
15:00 Kuźnia Ustroń - Soła Kobiernice 3:0 (0:0)
15:00 Cukrownik Chybie - Koszarawa Żywiec 0:1 (0:1)
15:00 Wilamowiczanka Wilamowice - LKS '99 Pruchna 3:2 (2:1)
15:00 Metal-Skałka Żabnica - GKS Radziechowy-Wieprz 0:1 (0:1)
14 08 2013 autor: KG




1 kolejka
I kolejka - 10.08.2013r. (sobota)
16:00 LKS '99 Pruchna - Cukrownik Chybie 1:0 (1:0)
17:00 Koszarawa Żywiec - Tempo Puńców 2:0 (2:0)
17:00 MRKS Czechowice-Dziedzice - Zapora Porąbka 1:1 (0:0)
17:00 Beskid Skoczów - LKS Bestwina 1:0 (1:0)
17:00 Metal-Skałka Żabnica - Morcinek Kaczyce 0:0
17:00 GKS Radziechowy-Wieprz - Wilamowiczanka Wilamowice 4:0 (2:0)
11.08.2013r. (niedziela)
16:00 Maksymilian Cisiec - Kuźnia Ustroń 1:0 (0:0)
17:00 Soła Kobiernice - Pasjonat Dankowice 0:4 (0:2)
11 08 2013 autor: KG




Remis z Metalem-Skałką Żabnica
VS

Metal-Skałka Żabnica - Morcinek Kaczyce 0:0

żółta kartka: Biegun (2x), Dudka
czerwona kartka: Biegun ((65')

Sędziował: Tomasz Wawro oraz Łukasz Zioło i Dawid Korczyk - KS Bielsko-Biała
widzów: 100

Metal-Skałka: Nowakowski - Dudka, Kalfas, Urbański, Biegun, Drewniak, Kochutek (46' Kupczak), Kozak, Krutak, Szczotka (70' Pękala), Chowaniec.
Trener: Nowak
Morcinek: Poręba - Zdziech, Kwiczala, Grzybek, Rychły, Janulek, Plinta, Labza, Musioł, Pietrzyk, Wenglorz.
Trener: Gabrysiak
10 08 2013 autor: KG




Zmiana trenera!!!
Trener Damian Kruszyński zrezygnował z prowadzenia Morcinka Kaczyce. Zarząd klubu szybko znalazł jego następcę. Od jutra trenerem "gieksiarzy" będzie Ireneusz Gabrysiak, który prowadził m.in. drużyny: Odra 1922 Wodzisław Śląski, LKS Odra Start Galmet Bogdanowice, Polonię Marklowice, rezerwy Pniówka Pawłowice.


Foto: sps24.pl
04 08 2013 autor: KG




Porażka w Pucharze Polski


FC Blaszok - Morcinek Kaczyce 3:2 (2:1)

Bramki dla FC Blaszok: Kowalik (30'56'), M.Małkowski (19')
Bramki dla Morcinka: Budziński (8'), Rychły (83')

żółta kartka: R.Małkowski (81') - Rychły (34')

Sędziował: Sebastian Buchta oraz Krzysztof Nogły i Marek Nogły - KS Skoczów
widzów: 100

FC Blaszok: Trojanowski - Białoń (87' Gluza), Krzempek, M.Małkowski, A.Nawrat, Ziebura (80' R.Małkowski), Krzywoń, Romejko, Kowalik, M.Nawrat, Niedziółko (55' P.Nawrat).
Trener: Zaremski
Morcinek: Poręba - Grzybek, Budziński, Janulek, Musioł, Oleszczuk, Rychły, Tinc, Wcisło, Wenglorz.
Trener: Kruszyński
04 08 2013 autor: KG




FC Blaszok naszym rywalem w Pucharze Polski


W dniu jutrzejszym, tj. w niedzielę 04.08.2013r. w 1 rundzie Pucharu Polski podokręgu Skoczów, przeciwnikiem naszej drużyny będzie amatorski zespół FC Blaszok. Mecz odbędzie się o g.17:00 na boisku w Simoradzu.
03 08 2013 autor: KG


Pogrom w sparingu z LKS Sudzionka
VS

LKS Studzionka - Morcinek Kaczyce 7:1 (4:0)

Bramka dla Morcinka: testowany zawodnik

Morcinek: testowany zawodnik - Kwiczala, Zdziech, Rychły , Wcisło, testowany zawodnik, testowany zawodnik, testowany zawodnik, testowany zawodnik, testowany zawodnik, testowany zawodnik.
Trener: Kruszyński
24 07 2013 autor: KG




Trampkarze i juniorzy rozpoczynają treningi


W środę, 24 lipca rozpoczynają treningi drużyny młodzieżowe naszego klubu. Trening trampkarzy rozpocznie się o g.16:00 a juniorów o g.17:30. Na treningi zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby reprezentować nasz klub.
19 07 2013 autor: KG


Porażka w pierwszym sparingu
VS

Victoria-Polifarb Cieszyn - Morcinek Kaczyce 1:0 (1:0)

Bramka dla Victorii-Polifarbu: Walęciak

Morcinek: testowany zawodnik - testowany zawodnik, testowany zawodnik, testowany zawodnik, Rychły, Kubaczka, Kolondra, Kruszyński, Kwiczala, Dziadek, Pietrzyk oraz testowany zawodnik, testowany zawodnik, Wcisło.
Trener: Kruszyński
13 07 2013 autor: KG


Przygotowania do sezonu 2013/2014 czas zacząć!!!


W dniu dzisiejszym, tj. 10 lipca, nasza drużyna rozpoczyna przygotowania do sezonu 2013/2014. Pierwszy trening, który rozpocznie się o godz.17:00, będzie treningiem otwartym, ponieważ zarząd klubu oraz trener Damian Kruszyński ogłosili nabór zawodników do drużyny Morcinka na nowy sezon. W okresie przygotowawczym, rozegramy cztery gry kontrolne.

13 lipca - Victoria-Polifarb Hażlach
20 lipca - Granica Ruptawa
24 lipca - LKS Studzionka
27 lipca - Kuźnia Ustroń
10 07 2013 autor: KG


Wyrazy współczucia


Wyrazy szczerego współczucia oraz kondolencje
z powodu śmierci

OJCA

długoletniemu zawodnikowi i kierownikowi drużyny GKS Morcinek Kaczyce
Grzegorzowi ŚMIEJI oraz rodzinie

składają
zawodnicy, działacze oraz kibice GKS Morcinek Kaczyce
04 07 2013 autor: KG


Urodziny naszego redaktora!

W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzi redaktor naczelny naszej strony Pan Krzysztof Golec. Z tej okazji w imieniu swoim jak i wszystkich internautów życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia. Niech spełnią się wszystkie marzenia a każdy kolejny dzień niech będzie lepszym od poprzedniego.

Dziękujemy za zaangażowanie w tworzeniu tej strony. To właśnie dzięki ciężkiej pracy Pana Krzysztofa nasza strona ŻYJE!
02 07 2013 autor: AR




FAKTY, CIEKAWOSTKI...


W 272 spotkaniach zdobyto 1039 bramek. Przeciętna 3,82 gola na jeden mecz. Jesienią zdobyto 537 bramek – przeciętna 3,95 gola a wiosną 502 bramki – przeciętna 3,69 gola.

Gospodarze wygrali 122 mecze i zdobyli 554 bramki, natomiast goście wygrali 106 meczy i zdobyli 485 bramek. 44 spotkania zakończyły się remisem.
29 06 2013 autor: KG


Podsumowanie sezonu 2012/2013


ZDOBYWCY BRAMEK :
R.DZIADEK - 13
M.ADAMEK - 9
D.ŁYŻWA - 7
SZ.CHMIEL - 4
R.JANULEK - 4
D.KRUSZYŃSKI - 4
R.GÓRCZYŃSKI - 3
I.ZDZIECH - 3
walkower - 3
Ł.KWICZALA - 2
samobójcza - 2
R.ADAMEK - 1
D.CANIBOŁ - 1
K.KOLONDRA - 1
W.KUBACZKA - 1
T.WENGLORZ - 1
suma: 59

U SIEBIE:
1 : 1, 3 : 0, 2 : 1, 3 : 0, 0 : 1, 3 : 1, 3 : 0, 2 : 3, 1 : 3
3 : 1, 1 : 1, 1 : 0, 2 : 1, 2 : 0, 2 : 1, 1 : 4.
10 – ZWYCIĘSTW, 2 - REMISY, 4 – PORAŻKI
32 PUNKTY - BRAMKI 30 : 18

NA WYJEŹDZIE:
2 : 0, 3 : 3, 1 : 5, 2 : 1, 4 : 1, 2 : 4, 4 : 2, 1 : 0,
1 : 3, 1 : 2, 1 : 3, 0 : 5, 3 : 1, 2 : 1, 2 : 2, 0 : 4.
7 – ZWYCIĘSTW, 2 - REMISY, 7 – PORAŻEK
23 PUNKTY - BRAMKI 29 : 37

OGÓŁEM:
17 - ZWYCIĘSTW, 4 - REMISY, 11 - PORAŻEK
55 PUNKTÓW - BRAMKI 59 : 55
29 06 2013 autor: KG




Zapraszamy na Festyn!!!
21 06 2013 autor: KG


Porażka na koniec sezonu 2012/2013!!!
VS

Morcinek Kaczyce - Błyskawica Drogomyśl 1:4 (1:1)

Bramka dla Morcinka: Łyżwa (15' - głową)
Bramki dla Błyskawicy: Grzesik (74' i 77' - głową,90'), Flejszman (14')

żółta kartka: Górczyński (40') - Sznabel (34')

Sędziował: Tomasz Wawro oraz Krzysztof Koziarski i Adam Szczepański - KS Bielsko-Biała
widzów: 200

Morcinek: Kordyaczny - R.Adamek, Zdziech, Kubaczka, Kwiczała, Janulek, Caniboł (76' Loter), Górczyński (87' Dziadek), Pietrzyk (63' Wenglorz), Łyżwa, Rychły.
Trener: Kruszyński
Błyskawica: Siekierka (60' Huzarewicz) - Juraszek, M.Krzempek (56' D.Krzempek), Mariusz Saltarius, Popelka, Sznabel, Haka, Mateusz Saltarius, Flejszman, Grzesik, Loska.
Trener: Bulandra
21 06 2013 autor: KG




34 kolejka
XXXIV kolejka - 22.06.2013r. (sobota, g.17:00)
15:00 Wilamowiczanka Wilamowice - Metal-Skałka Żabnica 0:1
LKS Bestwina - Zapora Wapienica 3:1
Zapora Porąbka - Tempo Puńców 2:0
Cukrownik Chybie - Wisła Strumień 2:1
GKS Radziechowy-Wieprz - Beskid Skoczów 1:2
Pasjonat Dankowice - Koszarawa Żywiec 4:0
Morcinek Kaczyce - Błyskawica Drogomyśl 1:4
Kuźnia Ustroń - Spójnia Landek 0:1
LKS Pewel Mała - pauza
21 06 2013 autor: KG




32 kolejka - mecze zaległe
XXXII kolejka - 19.06.2013r. (środa, g.18:00)
GKS Radziechowy-Wieprz - Tempo Puńców 4:4
LKS Pewel Mała - Beskid Skoczów (w Skoczowie) 5:2
19 06 2013 autor: KG




Porażka z Żabnicą!!!
VS

Metal-Skałka Żabnica - Morcinek Kaczyce 4:0 (3:0)

Bramki dla Metalu-Skałki Żabnica: Chowaniec (42',64), Kupczak (15'), Kubaczka (33' - samobójcza)

żółta kartka: Szczotka, Kupczak - Wcisło (42',76'), Loter (65')
czerwona kartka: Wcisło (76')

Sędziował: Tomasz Englert oraz Piotr Katana i Adam Szczepański - KS Bielsko-Biała
widzów: 50

Metal-Skałka Żabnica: Nowakowski - N.Biegun, Dudka, S.Szczotka, Urbański, Kochutek, Kozak, Krutak, Chowaniec, Kupczak (75 kania), Pietraszko.
Morcinek: Obara - Kwiczala, Kubaczka, Rychły, Wcisło, Pietrzyk (50' R.Adamek), Górczyński, Caniboł, Janulek, Wenglorz, Łyżwa (46' Loter).
Trener: Kruszyński
13 06 2013 autor: KG




33 kolejka
XXXIII kolejka - 15.06.2013r. (sobota, g.17:00)
Spójnia Landek - LKS Bestwina 7:0
Metal-Skałka Żabnica - Morcinek Kaczyce 4:0
Koszarawa Żywiec - LKS Pewel Mała 2:3
Beskid Skoczów - Pasjonat Dankowice 4:2
Wisła Strumień - Radziechowy-Wieprz 0:6
Tempo Puńców - Cukrownik Chybie 2:2
Zapora Wapienica - Zapora Porąbka 1:8
05.06.2013r. - rozegrany awansem
Błyskawica Drogomyśl - Kuźnia Ustroń 1:3 (0:1)
Wilamowiczanka Wilamowice - pauza
13 06 2013 autor: KG




22 kolejka
Trampkarze:

15.06.2013, g.10:00
KP Trójwieś Istebna - KS Spójnia Landek 13:0
KS Wisła Ustronianka - KS Kuźnia Ustroń 4:2
GKS Morcinek Kaczyce - TS Koszarawa Żywiec 0:2
LKS Pogórze - LKS Orzeł Łękawica 3:3
LKS Soła Rajcza - LKS Ochaby '96 3:0 wo.
UKS Ajax Leśna / LKS Leśna - LKS Jeleśnianka Jeleśnia 1:8

Juniorzy:

15.06.2013, g.11:30
KP Trójwieś Istebna - KS Spójnia Landek 2:4
KS Wisła Ustronianka - KS Kuźnia Ustroń 0:1
GKS Morcinek Kaczyce - TS Koszarawa Żywiec 1:1
LKS Pogórze - LKS Orzeł Łękawica 0:2
LKS Soła Rajcza - LKS Ochaby '96 3:0 wo.
UKS Ajax Leśna / LKS Leśna - LKS Jeleśnianka Jeleśnia 0:1
13 06 2013 autor: KG




32 kolejka
XXXII kolejka - 12.06.2013r. (środa, g.17:30)
LKS Bestwina - Zapora Porąbka 0:2
Cukrownik Chybie - Zapora Wapienica 3:0
Pasjonat Dankowice - Wisła Strumień 5:0
Wilamowiczanka Wilamowice - Koszarawa Żywiec 2:1
Kuźnia Ustroń - Metal-Skałka Żabnica 1:1
Spójnia Landek - Błyskawica Drogomyśl 5:1
19.06.2013r. (środa, g.18:00)
GKS Radziechowy-Wieprz - Tempo Puńców
LKS Pewel Mała - Beskid Skoczów (w Skoczowie)
Morcinek Kaczyce - pauza
12 06 2013 autor: KG




Zabrakło trzech minut do zwycięstwa w Żywcu!!!
VS

Koszarawa Żywiec - Morcinek Kaczyce 2:2 (0:0)

Bramki dla Koszarawy: Dziedzina (77'), Salachna (90')
Bramki dla Morcinka: Zdziech (73' - głową), Górczyński (78')

Zobacz film:
zywieckapilka.pl


żółta kartka: Gąsiorek (85') - Rychły (45')

Sędziował: Tomasz Wawro oraz Sławomir Kowalewski i Krzysztof Koziarski - KS Bielsko-Biała
widzów: 100

Koszarawa: Pawlus - Biegun, Gąsiorek, Jakubiec, Jura, Sala, Wojdyła, D.Fijak (80' Rus), M.Fijak (46' T.Janik), D.Gołębiowski (46' Zyzak,48' Dziedzina), Salachna.
Trener: Skórzak
Morcinek: Obara - R.Adamek, Zdziech, Kubaczka, Rychły, Pietrzyk, Górczyński, Caniboł, Janulek, Dziadek (17' Wenglorz), Łyżwa.
Trener: Kruszyński
06 06 2013 autor: KG




31 kolejka
XXXI kolejka - 08.06.2013r. (sobota, g.17:00)
Błyskawica Drogomyśl - LKS Bestwina 1:1
Koszarawa Żywiec - Morcinek Kaczyce 2:2
Beskid Skoczów - Wilamowiczanka Wilamowice 2:3
Wisła Strumień - LKS Pewel Mała 2:5
Zapora Wapienica - GKS Radziechowy-Wieprz 2:2
Zapora Porąbka - Cukrownik Chybie 2:2
09.06.2013r. (niedziela, g.17:00)
Metal-Skałka Żabnica - Spójnia Landek 1:3
Pasjonat Dankowice - Tempo Puńców 6:0
Kuźnia Ustroń - pauza
06 06 2013 autor: KG




21 kolejka
Trampkarze:

08.06.2013 - sobota, g.10:00
KS Spójnia Landek - GKS Morcinek Kaczyce 1:7
KS Kuźnia Ustroń - KP Trójwieś Istebna 0:6
LKS Jeleśnianka Jeleśnia - LKS Pogórze 4:1
LKS Orzeł Łękawica - LKS Soła Rajcza 4:7
TS Koszarawa Żywiec - UKS Ajax Leśna / LKS Leśna 3:1
09.06.2013 - niedziela, g.10:00
LKS Ochaby '96 - KS Wisła Ustronianka 5:1

Juniorzy:

08.06.2013 - sobota, g.11:30
KS Spójnia Landek - GKS Morcinek Kaczyce 8:0 wo.
KS Kuźnia Ustroń - KP Trójwieś Istebna 3:3
LKS Jeleśnianka Jeleśnia - LKS Pogórze 6:2
LKS Orzeł Łękawica - LKS Soła Rajcza 2:2
TS Koszarawa Żywiec - UKS Ajax Leśna / LKS Leśna 1:1
09.06.2013 - niedziela, g.11:30
LKS Ochaby '96 - KS Wisła Ustronianka 3:0 wo.
06 06 2013 autor: KG




21 i 33 kolejka
XXI kolejka - 05.06.2013r. (środa, g.18:00) - zaległy
Pasjonat Dankowice - Spójnia Landek 0:1 (0:1)

XXXIII kolejka - 05.06.2013r. (środa, g.18:00) - awansem
Błyskawica Drogomyśl - Kuźnia Ustroń 1:3 (0:1)
05 06 2013 autor: KG




Beskid Skoczów pokonany!!!
VS

Morcinek Kaczyce - Beskid Skoczów 2:1 (2:0)

Bramki dla Morcinka: Chmiel (27'), Dziadek (44' - rzut karny)
Bramka dla Beskidu: Padło (78')

żółta kartka: Łyżwa (34') - Łapiński (45')

Sędziował: Sławomir Kowalewski oraz Wiktor Urbańczyk i Szymon Trybała - KS Bielsko-Biała
widzów: 100

Morcinek: Obara - Kwiczala, Zdziech, Kubaczka, Wcisło, Chmiel, Górczyński, Caniboł (90'+3 Wenglorz), Janulek (90'+2 Loter), Dziadek (46' Rychły), Łyżwa (77' Pietrzyk).
Trener: Kruszyński
Beskid: Matuszny - D.Ihas, Padło, Łapiński, Strządała, Wojaczek (75' Matuszka), Smagło (46' Sojka), Gredka (65' Kochman), A.Ihas, Jaworzyn, Kiełczewski.
Trener: Michalik
31 05 2013 autor: KG




30 kolejka
XXX kolejka - 01.06.2013r. (sobota, g.17:00)
Wilamowiczanka Wilamowice - Wisła Strumień 8:0
LKS Bestwina - Cukrownik Chybie 1:1
GKS Radziechowy-Wieprz - Zapora Porąbka 3:5
LKS Pewel Mała - Tempo Puńców 1:1
Morcinek Kaczyce - Beskid Skoczów 2:1
Kuźnia Ustroń - Koszarawa Żywiec 0:1
Błyskawica Drogomyśl - Metal-Skałka Żabnica 2:2
02.06.2013r. (niedziela, g.17:00)
Pasjonat Dankowice - Zapora Wapienica 7:1
Spójnia Landek - pauza
31 05 2013 autor: KG




20 kolejka
Trampkarze

01.06.2013 - sobota, g.10:00
KS Spójnia Landek - KS Kuźnia Ustroń 0:1
GKS Morcinek Kaczyce - UKS Ajax Leśna / LKS Leśna 9:0
LKS Pogórze - TS Koszarawa Żywiec 1:5
LKS Soła Rajcza - LKS Jeleśnianka Jeleśnia 5:1
02.06.2013 - niedziela, g.10:00
KS Wisła Ustronianka - LKS Orzeł Łękawica 2:4
04.06.2013 - wtorek, g.17:00
KP Trójwieś Istebna - LKS Ochaby 96 5:1

Juniorzy

01.06.2013 - sobota, g.11:30
KS Spójnia Landek - KS Kuźnia Ustroń 10:0
GKS Morcinek Kaczyce - UKS Ajax Leśna / LKS Leśna 0:8 wo.
LKS Pogórze - TS Koszarawa Żywiec 1:7
LKS Soła Rajcza - LKS Jeleśnianka Jeleśnia 3:1
02.06.2013 - niedziela, g.11:30
KS Wisła Ustronianka - LKS Orzeł Łękawica 1:6
04.06.2013 - wtorek, g.18:30
KP Trójwieś Istebna - LKS Ochaby 96 8:0 wo.
31 05 2013 autor: KG




Dziadek pokonał Wisłę!!!
VS

GALERIA

Wisła Strumień - Morcinek Kaczyce 1:2 (1:0)

Bramka dla Wisły: Indyk (43')
Bramki dla Morcinka: Dziadek (60',64')

żółta kartka: D.Polit - Górczyński

Sędziował: Bartosz Woźniak oraz Adam Szczepański i Karolina Nierychły - KS Bielsko-Biała
widzów: 70

Wisła: Michalczyk - D.Polit, Kotkowski, Potrząsaj, Szczerbiak, Indyk, Lang (88' Jodłowiec), Markiton, Janota (75' Przybylski), Różankowski, Niebisz.
Trener: Skęczek
Morcinek: Obara - Loter (60' Pietrzyk), Zdziech, Górczyński, Kwiczala, Chmiel, Caniboł, Kubaczka, Janulek, Dziadek, Rychły.
Trener: Kruszyński
28 05 2013 autor: KG




29 kolejka
XXIX kolejka - 29.05.2013r. (środa, g.17:30)
Metal-Skałka Żabnica - LKS Bestwina 0:2
Koszarawa Żywiec - Spójnia Landek 1:0
Beskid Skoczów - Kuźnia Ustroń 3:1
Wisła Strumień - Morcinek Kaczyce 1:2
Tempo Puńców - Wilamowiczanka Wilamowice 5:1
Zapora Wapienica - LKS Pewel Mała 0:6
Zapora Porąbka - Pasjonat Dankowice 2:0
Cukrownik Chybie - GKS Radziechowy-Wieprz 0:1
Błyskawica Drogomyśl - pauza
28 05 2013 autor: KG




Tempo pokonane!!!
VS

Morcinek Kaczyce - Tempo Puńców 2:0 (2:0)

Bramki dla Morcinka: Dziadek (28',38')

żółta kartka: Zdziech (18')

Sędziował: Jakub Tekieli oraz Marek Stroński i Wiktor Urbańczyk - KS Bielsko-Biała
widzów: 100

Morcinek: Obara - Loter (67' Wenglorz), Górczyński, Zdziech, Kwiczala, Chmiel, Caniboł, Kubaczka, Janulek, Rychły, Dziadek (82' Pietrzyk).
Trener: Kruszyński
Tempo: Heller - Podżorski, Sikora, Cholewa (22' Żwirek), Juroszek, Sobel (86' M.Szurman), Groš, Szlajss (57' S.Szurman), Tutak (46' Wesołowski), Krupa, Morys.
Trener: Wisełka
24 05 2013 autor: KG




28 kolejka
XXVIII kolejka - 25.05.2013r. (sobota, g.17:00)
LKS Bestwina - GKS Radziechowy-Wieprz 1:0
LKS Pewel Mała - Zapora Porąbka 1:1
Wilamowiczanka Wilamowice - Zapora Wapienica 2:1
Morcinek Kaczyce - Tempo Puńców 2:0
Kuźnia Ustroń - Wisła Strumień 8:1
Błyskawica Drogomyśl - Koszarawa Żywiec 2:2
26.05.2013r. (niedziela, g.17:00)
Pasjonat Dankowice - Cukrownik Chybie 0:2
Spójnia Landek - Beskid Skoczów 2:0
Metal-Skałka Żabnica - pauza
24 05 2013 autor: KG




19 kolejka
Trampkarze:

25.05.2013 - sobota, g.10:00
LKS Ochaby 96 - KS Spójnia Landek 9:0
KS Kuźnia Ustroń - GKS Morcinek Kaczyce 1:1
UKS Ajax Leśna / LKS Leśna - LKS Pogórze 0:3
LKS Jeleśnianka Jeleśnia - KS Wisła Ustronianka 0:4
26.05.2013 - niedziela, g.10:00
TS Koszarawa Żywiec - LKS Soła Rajcza 3:2
30.05.2013r. - czwartek
LKS Orzeł Łękawica - KP Trójwieś Istebna 0:2

Juniorzy:

25.05.2013 - sobota, g.11:30
LKS Ochaby 96 - KS Spójnia Landek 1:7
KS Kuźnia Ustroń - GKS Morcinek Kaczyce 1:0
UKS Ajax Leśna / LKS Leśna - LKS Pogórze 3:0
LKS Jeleśnianka Jeleśnia - KS Wisła Ustronianka 2:5
26.05.2013 - niedziela, g.11:30
TS Koszarawa Żywiec - LKS Soła Rajcza 0:0
30.05.2013r. - czwartek
LKS Orzeł Łękawica - KP Trójwieś Istebna 4:1
24 05 2013 autor: KG




Porażka w Bestwinie!!!
VS

LKS Bestwina - Morcinek Kaczyce 3:1 (0:1)

Bramki dla LKS-u Bestwina: Mizera (54'), Skęczek (67'), Szypuła (72')
Bramka dla Morcinka: Dziadek (7')

żółta kartka: Włoszek (25'), Skęczek (35') - Kubaczka, Wcisło, Górczyński, Łyżwa, Kruszyński, Loter

Sędziował: Przemysław Ziobrowski oraz Tomasz Piątek i Maciej Bąk - KS Żywiec
widzów: 70

LKS Bestwina: B.Droździk - Gołąb, Maciążka, Małaczek, W.Adamowicz, Kalamus (88' Kraus), Włoszek (65' Szypuła), Borutko (80' Miroski), Puczka, Skęczek, Mizera.
Trener: Mazur
Morcinek: Obara - Wcisło, Kwiczala, Kubaczka, Caniboł, Chmiel, Górczyński (80' Pietrzyk), Rychły (55' Loter), Dziadek, Łyżwa, Janulek (85' Musioł).
Trener: Kruszyński
20 05 2013 autor: KG




20 kolejka
XX kolejka - 22.05.2013r. (środa, g.18:00)
LKS Bestwina - Morcinek Kaczyce 3:1
Kuźnia Ustroń - Wilamowiczanka Wilamowice 1:0
Błyskawica Drogomyśl - Pasjonat Dankowice 1:1
Metal-Skałka Żabnica - GKS Radziechowy-Wieprz 2:1
Koszarawa Żywiec - Zapora Porąbka 1:2
Beskid Skoczów - Zapora Wapienica 8:0
Wisła Strumień - Tempo Puńców 5:2 5:0 wo.
Spójnia Landek - LKS Pewel Mała 6:0
Cukrownik Chybie - pauza
20 05 2013 autor: KG




Dobra passa trwa - mamy kolejne 3 punkty!!!
VS

Zapora Wapienica - Morcinek Kaczyce 1:3 (0:1)

Bramka dla Zapory: Biecuszek (90')
Bramki dla Morcinka: Łyżwa (18'), Dziadek (56' - rzut karny), Janulek (65')

żółta kartka: Godniak (53'), Grzybek (57') - Zdziech (24')

Sędziował: Dawid Bukowczan oraz Krzysztof Ćwikła i Leszek Pacyna - KS Żywiec
widzów: 60

Zapora: Kostyra - Raczek (55' Grzybek), Szendzielarz, Brąblik, Rak, Biecuszek, Godniak, Żurowski (73' G.Wojnicz), Błędowski (80' Bojara), Matusiak (67' Motyka), Bałchan.
Trener: Pankiewicz
Morcinek: Obara - Adamek, Kruszyński (52' Caniboł), Zdziech, Wcisło, Kwiczala, Kubaczka, Dziadek (70' Pietrzyk), Chmiel, Łyżwa (60' Wenglorz), Janulek (66' Rychły).
Trener: Kruszyński
18 05 2013 autor: KG


27 kolejka
XXVII kolejka - 18.05.2013r. (sobota, g.17:00)
Koszarawa Żywiec - Metal-Skałka Żabnica 1:0 (0:0)
Beskid Skoczów - Błyskawica Drogomyśl 2:1 (0:0)
Wisła Strumień - Spójnia Landek 0:1 (0:0)
Tempo Puńców - Kuźnia Ustroń 3:4 (1:2)
Zapora Wapienica - Morcinek Kaczyce 1:3 (0:1)
Zapora Porąbka - Wilamowiczanka Wilamowice 2:0 (1:0)
Cukrownik Chybie - LKS Pewel Mała 4:3 (2:0)
GKS Radziechowy-Wieprz - Pasjonat Dankowice 1:1 (1:0)
LKS Bestwina - pauzuje
18 05 2013 autor: KG




18 kolejka
Trampkarze:

18.05.2013 - sobota
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Pogórze 4:5
KS Kuźnia Ustroń - LKS Ochaby '96 2:3
KP Trójwieś Istebna - LKS Jeleśnianka Jeleśnia 4:2
KS Spójnia Landek - LKS Orzeł Łękawica 1:2
LKS Soła Rajcza - UKS Ajax Leśna / LKS Leśna 3:0
19.05.2013 - niedziela
KS Wisła Ustronianka - TS Koszarawa Żywiec 0:1

Juniorzy:
18.05.2013 - sobota
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Pogórze 3:2
KS Kuźnia Ustroń - LKS Ochaby '96 6:0
KP Trójwieś Istebna - LKS Jeleśnianka Jeleśnia 2:1
KS Spójnia Landek - LKS Orzeł Łękawica 0:2
LKS Soła Rajcza - UKS Ajax Leśna / LKS Leśna 0:3
19.05.2013 - niedziela
KS Wisła Ustronianka - TS Koszarawa Żywiec 0:2
18 05 2013 autor: KG




Derby nasze!!!
VS

Morcinek Kaczyce - Kuźnia Ustroń 3:1 (0:1)

Bramki dla Morcinka: Łyżwa (71'), Szyper (73' - samobójcza), Adamek (90'+3)
Bramka dla Kuźni: Krysta (3')

żółta kartka: Wcisło (90'+1), Adamek (90'+3) - Janoszek (66'), Moskała (90'+1)

Sędziował: Tomasz Englert oraz Krzysztof Koziarski i Piotr Katana - KS Bielsko-Biała
widzów: 80

Morcinek: Obara - Adamek, Zdziech, Caniboł, Górczyński (70' Rychły), Kruszyński, Kwiczala (52' Janulek), Wcisło, Łyżwa (87' Pietrzyk), Chmiel, Dziadek (90'+2 Loter).
Trener: Kruszyński
Kuźnia: Krzywda - Jaworski, Madzia, Moskała, Wasilewski (55' Zawada), Żebrowski, Janoszek (76' Husar), Krysta, Szymala (76' Kuczera) , Kocot, Szyper.
Trener: Bakun
18 05 2013 autor: KG


19 kolejka
XIX kolejka - 15.05.2013r. (środa, g.17:30)
Tempo Puńców - LKS Bestwina 3:3 (0:2)
Zapora Wapienica - Wisła Strumień 1:2 (0:1)
Zapora Porąbka - Beskid Skoczów 2:1 (2:1)
Cukrownik Chybie - Koszarawa Żywiec 2:3 (0:1)
LKS Pewel Mała - Błyskawica Drogomyśl 0:1 (0:0)
Wilamowiczanka Wilamowice - Spójnia Landek 0:1 (0:1)
Morcinek Kaczyce - Kuźnia Ustroń 3:1 (0:1)
Pasjonat Dankowice - Metal-Skałka Żabnica 1:1 (0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz - pauza
18 05 2013 autor: KG




Walkowery!!!


Jak informuje Wydział Gier BOZPN w komunikacie nr 09/2013, dwie drużyny zostały ukarane walkowerami, za nieodbytą karę po otrzymaniu 8 żółtej kartki.

Beskid Skoczów ukarany został za mecz z Koszarawą Żywiec 01.50.2013r. (wynik na boisku 2:1 dla Koszarawy), za grę w tym spotkaniu Mateusza Łapińskiego oraz GKS Radziechowy-Wieprz za mecz z Wilamowiczanką Wilamowice 04.05.2013r. (na boisku 3:3), za udział w tym spotkaniu Marka Nogi.
09 05 2013 autor: KG


Zapora Porąbka pokonana!!!
VS

Morcinek Kaczyce - Zapora Porąbka 2:1 (0:0)

Bramki dla Morcinka: Caniboł (75'), Dziadek (88')
Bramka dla Zapory: Szczypka (65')

żółta kartka: Kubaczka (80') - Zuziak (46'), Pawiński (55'), Hałat (84')

Sędziował: Tomasz Dudka oraz Patrycja Marek i Grzegorz Iwaniczko - KS Żywiec
widzów: 100

Morcinek: Obara – Adamek, Kruszyński (75' Wenglorz), Kwiczala, Wcisło, Chmiel, Janulek (53' Caniboł), Górczyński, Kubaczka, Dziadek (89' Pietrzyk), Łyżwa (82' Rychły).
Trener: Kruszyński
Zapora: Targosz – Witkowski, Hałat, Pawiński, Gilek, Zuziak, Krasoń, Szczypka, Cyran, D.Jurczak (40' Smolec, 75' Pszczółka).
Trener: A.Jurczak
09 05 2013 autor: KG




26 kolejka
XXVI kolejka - 11.05.2013r. (sobota)
17:00 LKS Bestwina - Pasjonat Dankowice 0:2 (0:2)
17:00 LKS Pewel Mała - GKS Radziechowy-Wieprz 4:2 (2:0)
17:00 Wilamowiczanka Wilamowice - Cukrownik Chybie 2:2 (1:0)
17:00 Morcinek Kaczyce - Zapora Porąbka 2:1 (0:0)
17:00 Kuźnia Ustroń - Zapora Wapienica 5:1 (4:1)
17:00 Błyskawica Drogomyśl - Wisła Strumień 2:1 (0:1)
17:00 Metal-Skałka Żabnica - Beskid Skoczów 2:1 (0:0)
12.05.2013r. (niedziela)
17:00 Spójnia Landek - Tempo Puńców 8:1 (4:1)
Koszarawa Żywiec - pauza
09 05 2013 autor: KG




17 kolejka
Trampkarze:

11.05.2013, godz.10:00
LKS Ochaby '96 - GKS Morcinek Kaczyce 6:1
LKS Pogórze - LKS Soła Rajcza 3:5
TS Koszarawa Żywiec - KP Trójwieś Istebna 1:0
LKS Jeleśnianka Jeleśnia - KS Spójnia Landek 7:0
LKS Orzeł Łękawica - KS Kuźnia Ustroń 4:0
UKS Ajax Leśna / LKS Leśna - KS Wisła Ustronianka 3:1

Juniorzy:

11.05.2013, godz.11:30
LKS Ochaby '96 - GKS Morcinek Kaczyce 0:2
LKS Pogórze - LKS Soła Rajcza 0:3
TS Koszarawa Żywiec - KP Trójwieś Istebna 5:1
LKS Jeleśnianka Jeleśnia - KS Spójnia Landek 3:3
LKS Orzeł Łękawica - KS Kuźnia Ustroń 4:2
UKS Ajax Leśna / LKS Leśna - KS Wisła Ustronianka 2:3
09 05 2013 autor: KG




21 kolejka
XXI kolejka - 08.05.2013r. (środa)
18:00 Wisła Strumień - LKS Bestwina 0:0
18:00 Tempo Puńców - Beskid Skoczów 4:4 (3:2)
18:00 Zapora Wapienica - Koszarawa Żywiec 0:2 (0:1)
18:00 Cukrownik Chybie - Metal-Skałka Żabnica 3:2 (0:1)
18:00 Pasjonat Dankowice - Spójnia Landek - odwołany (zalane boisko)
13.04.2013r. (sobota)
16:00 GKS Radziechowy-Wieprz - Błyskawica Drogomyśl 5:0 (1:0)
16:00 LKS Pewel Mała - Kuźnia Ustroń 2:1 (1:0)
16:00 Wilamowiczanka Wilamowice - Morcinek Kaczyce 2:1 (0:1)
Zapora Porąbka - pauza
09 05 2013 autor: KG




Pogrom w Chybiu!!!
VS

Cukrownik Chybie - Morcinek Kaczyce 5:0 (1:0)

Bramki dla Cukrownika: R.Szczygielski (5'), Zygma (48'), Filapek (56' - głową), Wawrzyczek (76' - rzut wolny), Miłek (87')

żółta kartka: Zygma (2') - Wcisło, Zdziech, Dziadek, Kwiczala

Sędziował: Marcin Jakowenko oraz Piotr Katana i Łukasz Zioło - KS Bielsko-Biała
widzów: 250

Cukrownik: Nalepa - Filapek, Folek (87' Leśniak), Feruga, Wawrzyczek, Ł.Kajstura (30' Dziendziel), Poloczek, Stokłosa (46' (Miłek), Skowronek, Zygma, R.Szczygielski (65' Ł.Szczygielski).
Trener: Myśliwiec
Morcinek: Obara - Kwiczala (46' Wenglorz), Zdziech, Kubaczka, Wcisło, Chmiel (75' Rychły), Górczyński, Caniboł, Janulek, Dziadek, Kruszyński.
Trener: Kopacz
03 05 2013 autor: KG




25 kolejka
XXV kolejka - 04.05.2013r. (sobota)
17:00 Koszarawa Żywiec - LKS Bestwina 1:2 (0:1)
17:00 Wisła Strumień - Metal-Skałka Żabnica 0:6 (0:2)
17:00 Tempo Puńców - Błyskawica Drogomyśl 3:1 (0:0)
17:00 Zapora Wapienica - Spójnia Landek 1:1 (1:0)
17:00 Kuźnia Ustroń - Zapora Porąbka 2:2 (0:1)
17:00 Cukrownik Chybie - Morcinek Kaczyce 5:0 (1:0)
17:00 GKS Radziechowy-Wieprz - Wilamowiczanka Wilamowice 3:3 (3:1) 0:3 w.o.
05.05.2013r. (niedziela)
17:00 Pasjonat Dankowice - LKS Pewel Mała 3:1 (2:0)
Beskid Skoczów - pauza
03 05 2013 autor: KG




16 kolejka
Trampkarze:

04.05.2013 - sobota (godz.10:00)
KP Trójwieś Istebna - UKS Ajax Leśna / LKS Leśna 2:2
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Soła Rajcza 1:1
KS Spójnia Landek - TS Koszarawa Żywiec 0:4
LKS Ochaby 96 - LKS Orzeł Łękawica - przełożony
KS Kuźnia Ustroń - LKS Jeleśnianka Jeleśnia 0:7
05.05.2013 - niedziela
KS Wisła Ustronianka - LKS Pogórze 1:2

Juniorzy:

04.05.2013 - sobota (godz.11:30)
KP Trójwieś Istebna - UKS Ajax Leśna / LKS Leśna 0:1
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Soła Rajcza 0:3
KS Spójnia Landek - TS Koszarawa Żywiec 2:2
LKS Ochaby 96 - LKS Orzeł Łękawica - przełożony
KS Kuźnia Ustroń - LKS Jeleśnianka Jeleśnia 1:1
05.05.2013 - niedziela
KS Wisła Ustronianka - LKS Pogórze 6:0
03 05 2013 autor: KG




15 kolejka
Trampkarze:

01.05.2013, godz.10:00
LKS Pogórze - KP Trójwieś Istebna 3:2
LKS Orzeł Łękawica - GKS Morcinek Kaczyce 8:2
LKS Jeleśnianka Jeleśnia - LKS Ochaby 96 11:1
UKS Ajax Leśna / LKS Leśna - KS Spójnia Landek 4:1
TS Koszarawa Żywiec - KS Kuźnia Ustroń 5:0
LKS Soła Rajcza - KS Wisła Ustronianka 1:0

Juniorzy:

01.05.2013, godz.11:30
LKS Pogórze - KP Trójwieś Istebna 1:0
LKS Orzeł Łękawica - GKS Morcinek Kaczyce 3:0
LKS Jeleśnianka Jeleśnia - LKS Ochaby 96 4:2
UKS Ajax Leśna / LKS Leśna - KS Spójnia Landek 1:5
TS Koszarawa Żywiec - KS Kuźnia Ustroń 4:3
LKS Soła Rajcza - KS Wisła Ustronianka 8:1
01 05 2013 autor: KG




Pokonaliśmy wicelidera GKS Radziechowy-Wieprz!!!
VS

Morcinek Kaczyce - GKS Radziechowy-Wieprz 1:0 (1:0)

Bramka dla Morcinka: Łyżwa (13')

żółta kartka: Łyżwa (55'), Wcisło (85') - M.Noga (32'), Figura (50'), Szczotka (57')

Sędziował: Maciej Gaczyński oraz Przemysław Ślizak i Marcin Jakowenko - KS Bielsko-Biała
widzów: 100

Morcinek: Przeworski - Kwiczala, Zdziech, Kubaczka, Wcisło, Janulek (88' Chwedoruk), Caniboł, Górczyński, Chmiel (78' Rychły), Dziadek (90'+3 Pietrzyk), Łyżwa (82' Loter).
Trener: Kopacz
GKS Radziechowy-Wieprz: Waliczek - Szczotka, Figura, M.Noga, Kłusak, Byrtek, Grzegorzek, (73' Kowalczyk), Kozieł, Trzop (46' Kastelik), Artur Dziedzic (62' Świniański), Ariel Dziedzic.
Trenerzy: Figura i Trzop
30 04 2013 autor: KG




24 kolejka
XXIV kolejka - 01.05.2013r. (środa)
17:00 LKS Bestwina - LKS Pewel Mała 0:4 (0:3)
17:00 Wilamowiczanka Wilamowice - Pasjonat Dankowice 0:2 (0:1)
17:00 Morcinek Kaczyce - GKS Radziechowy-Wieprz 1:0 (1:0)
17:00 Kuźnia Ustroń - Cukrownik Chybie 2:4 (1:0)
17:00 Spójnia Landek - Zapora Porąbka 3;0 (2:0)
17:00 Błyskawica Drogomyśl - Zapora Wapienica 5:0 (1:0)
17:00 Metal-Skałka Żabnica - Tempo Puńców 1:3 (1:0)
17:00 Koszarawa Żywiec - Beskid Skoczów 2:1 (1:1) 3:0 w.o.
Wisła Strumień - pauza
30 04 2013 autor: KG




Skrót meczu z Pasjonatem Dankowice!!!
Zobacz film:
beskidzkapilka.pl
29 04 2013 autor: KG




Bez punktów w Dankowicach!
VS

Pasjonat Dankowice - Morcinek Kaczyce 3:1 (2:1)

Bramki dla Pasjonata: Błasiak (41'), Adamczyk (43'), Stasica (90'+1)
Bramka dla Morcinka: Janulek (12')

żółta kartka: Mazur (45'), Tworek (55'), Stasica (90'+1) - Łyżwa (25'), Wenglorz (76')

Sędziował: Daniel Kruczyński oraz Krzysztof Ćwikła i Maciej Bąk - KS Żywiec
widzów: 150

Pasjonat: Chmielewski - Kozieł (77' Herzyk), Bieroński, Michał Wróbel, Tworek (68' Śliwa), Lisewski, Adamczyk, Adamus, K.Wójcikiewicz, Mazur (84' Wydra), Błasiak (89' Stasica).
Trener: Bieroński
Morcinek: Obara - Kwiczala, Kubaczka, Kruszyński, Wcisło, Chmiel, Górczyński, Caniboł (60' Wenglorz), Janulek, Łyżwa, Dziadek.
Trener: Kopacz
25 04 2013 autor: KG




23 kolejka
XXIII kolejka - 27.04.2013r. (sobota)
16:00 Beskid Skoczów - LKS Bestwina 4:1 (2:0)
16:00 Wisła Strumień - Koszarawa Żywiec 0:2 (0:0)
16:00 Zapora Wapienica - Metal-Skałka Żabnica 1:4 (0:2)
16:00 Zapora Porąbka - Błyskawica Drogomyśl 0:0
16:00 Cukrownik Chybie - Spójnia Landek 2:1 (1:0)
16:00 GKS Radziechowy-Wieprz - Kuźnia Ustroń 4:2 (1:2)
16:00 LKS Pewel Mała - Wilamowiczanka Wilamowice 2:3 (0:1)
28.04.2013r. (niedziela)
16:00 Pasjonat Dankowice - Morcinek Kaczyce 3:1 (2:1)
Tempo Puńców - pauza
25 04 2013 autor: KG




14 kolejka
Trampkarze:

27.04.2013, godz.10:00
GKS Morcinek Kaczyce - KS Wisła Ustronianka 0:1
KS Spójnia Landek - LKS Pogórze 0:6
KP Trójwieś Istebna - LKS Soła Rajcza 1:0
LKS Ochaby 96 - TS Koszarawa Żywiec 0:2
KS Kuźnia Ustroń - UKS Ajax Leśna / LKS Leśna 1:3
LKS Orzeł Łękawica - LKS Jeleśnianka Jeleśnia ???

Juniorzy:

27.04.2013, godz.11:30
GKS Morcinek Kaczyce - KS Wisła Ustronianka 4:2
KS Spójnia Landek - LKS Pogórze 5:1
KP Trójwieś Istebna - LKS Soła Rajcza 3:2
LKS Ochaby 96 - TS Koszarawa Żywiec 0:7
KS Kuźnia Ustroń - UKS Ajax Leśna / LKS Leśna 2:1
LKS Orzeł Łękawica - LKS Jeleśnianka Jeleśnia 4:0
25 04 2013 autor: KG




Remis z Pewlą Małą
VS

Morcinek Kaczyce - LKS Pewel Mała 1:1 (1:0)

Bramka dla Morcinka: Łyżwa (37')
Bramka dla LKS-u Pewel Mała: Kania (83')

żółta kartka: Łyżwa (74') - Musepa (33')

Sędziował: Jakub Tekieli oraz Wiktor Urbańczyk i Marek Stroiński - KS Bielsko-Biała

widzów: 150

Morcinek: Przeworski - Kwiczala, Zdziech, Kruszyński, Wcisło, Janulek, Caniboł, Kubaczka, Chmiel (82' Rychły), Dziadek, Łyżwa (88' Loter).
Trener: Kopacz
LKS Pewel Mała: Dybczak - Gazurek, Jurasz, Musepa, Gruszka (81' Ficek), Butor, Sadio, Pilarz, Kania, Kozielski (57' Ogiegło), Kosibor.
Trener: Gruszfeld
20 04 2013 autor: KG


22 kolejka
XXII kolejka - 20.04.2013r. (sobota)
16:00 LKS Bestwina - Wilamowiczanka Wilamowice 1:2 (1:1)
16:00 Morcinek Kaczyce - LKS Pewel Mała 1:1 (1:0)
16:00 Kuźnia Ustroń - Pasjonat Dankowice 2:1 (1:1)
16:00 Błyskawica Drogomyśl - Cukrownik Chybie 4:5 (2:2)
16:00 Metal-Skałka Żabnica - Zapora Porąbka 1:0 (0:0)
16:00 Koszarawa Żywiec - Tempo Puńców 1:0 (1:0)
16:00 Beskid Skoczów - Wisła Strumień 1:1 (0:0)
21.04.2013r. (niedziela)
16:00 Spójnia Landek - GKS Radziechowy-Wieprz 0:0
Zapora Wapienica - pauza
20 04 2013 autor: KG




13 kolejka
Trampkarze:

20.04.2013r. (sobota)
LKS Pogórze - KS Kuźnia Ustroń 3:2
LKS Jeleśnianka Jeleśnia - GKS Morcinek Kaczyce 4:1
LKS Soła Rajcza - KS Spójnia Landek 5:0
UKS Ajax Leśna / LKS Leśna - LKS Ochaby 96 4:2
21.04.2013r. (niedziela)
KS Wisła Ustronianka - KP Trójwieś Istebna 1:0
TS Koszarawa Żywiec - LKS Orzeł Łękawica 2:0

Juniorzy:

20.04.2013r. (sobota)
LKS Pogórze - KS Kuźnia Ustroń 1:2
LKS Jeleśnianka Jeleśnia - GKS Morcinek Kaczyce 1:1
LKS Soła Rajcza - KS Spójnia Landek 1:2
UKS Ajax Leśna / LKS Leśna - LKS Ochaby 96 3:0 w.o.
21.04.2013r. (niedziela)
KS Wisła Ustronianka - KP Trójwieś Istebna 3:0
TS Koszarawa Żywiec - LKS Orzeł Łękawica 1:2
20 04 2013 autor: KG




W sobotę kolej na LKS Pewel Mała!!!
18 04 2013 autor: KG


18 kolejka
XVIII kolejka - 17.04.2013r. (środa)
16:30 LKS Bestwina - Kuźnia Ustroń 1:2 (1:0)
16:30 Błyskawica Drogomyśl - Wilamowiczanka Wilamowice 1:3 (1:0)
16:30 Metal-Skałka Żabnica - LKS Pewel Mała 0:0
16:30 Koszarawa Żywiec - GKS Radziechowy-Wieprz 0:0
16:30 Beskid Skoczów - Cukrownik Chybie 1:2 (1:1)
16:30 Wisła Strumień - Zapora Porąbka 1:2 (0:2)
16:30 Tempo Puńców - Zapora Wapienica 7:1 (3:1)
17:00 Spójnia Landek - Morcinek Kaczyce (0:1 (0:1)
Pasjonat Dankowice - pauza
17 04 2013 autor: KG




Lider pokonany!!!
VS


Spójnia Landek - Morcinek Kaczyce 0:1 (0:1)

Bramka dla Morcinka: Łyżwa (12')

żółta kartka: Wilczek - Górczyński

Sędziował: Mariusz Woleń oraz Tomasz Bojczuk i Leszek Pacyna - KS Żywiec
widzów: 100

Spójnia: Korzus - Genc (80' Fijak), Kania, Krzak, Wilczek, Żagan, Kubica (60' Folek), Malinka (50' Makowski), Górniak, Łacek (60' Szwarc), Zieliński.
Trener: Białek
Morcinek: Przeworski - Zdziech, Kruszyński, Kubaczka, Kwiczala, Caniboł, Górczyński, Janulek (90' Pietrzyk), Chmiel, Łyżwa (82' Loter), Dziadek (90' Rychły).
Trener: Kopacz
15 04 2013 autor: KG




12 kolejka
Trampkarze:
XII kolejka - 13.04.2013
GKS Morcinek Kaczyce - KP Trójwieś Istebna 4:6
KS Spójnia Landek - KS Wisła Ustronianka - przełożony
LKS Ochaby 96 - LKS Pogórze 1:0
KS Kuźnia Ustroń - LKS Soła Rajcza - przełożony
LKS Orzeł Łękawica - UKS Ajax Leśna / LKS Leśna 2:0
LKS Jeleśnianka Jeleśnia - TS Koszarawa Żywiec - przełożony

Juniorzy:
XII kolejka - 13.04.2013
GKS Morcinek Kaczyce - KP Trójwieś Istebna 1:1
KS Spójnia Landek - KS Wisła Ustronianka - przełożony
LKS Ochaby 96 - LKS Pogórze 1:14
KS Kuźnia Ustroń - LKS Soła Rajcza - przełożony
LKS Orzeł Łękawica - UKS Ajax Leśna / LKS Leśna 7:1
LKS Jeleśnianka Jeleśnia - TS Koszarawa Żywiec - przełożony
13 04 2013 autor: KG




Porażka w Wilamowicach!!!
VS

Wilamowiczanka Wilamowice - Morcinek Kaczyce 2:1 (0:1)

Bramki dla Wilamowiczanki: Kubaczka (51' - samobójcza), Natanek (66')
Bramka dla Morcinka: Łyżwa (23')

Żółta kartka: Rogala (35') - Kruszyński, Kubaczka, Zdziech
Sędziował: Grzegorz Janoszek oraz Rafał Międzybrodzki i Tomasz Sajbor - KS Żywiec
Widzów: 80

Wilamowiczanka: Smolarski - Szewczyk, Stokłosa, Buczek, Rogala, Pająk (82' Sztykiel), Grzybek, Denys, Łoś, Herman, Natanek (89' Matusik).
Trener: Szymala
Morcinek: Morcinek: Obara - Wcisło, Kubaczka, Kruszyński (82' Wenglorz), R.Adamek (12' Zdziech), Caniboł, Górczyński, Janulek, Chmiel, Dziadek, Łyżwa (82' Rychły).
Trener: Kopacz
11 04 2013 autor: KG




21 kolejka
XXI kolejka - 13.04.2013r. (sobota, g.16:00)
GKS Radziechowy-Wieprz - Błyskawica Drogomyśl 5:0 (1:0)
LKS Pewel Mała - Kuźnia Ustroń 2:1 (1:0)
Wilamowiczanka Wilamowice - Morcinek Kaczyce 2:1 (0:1)
Przełożone na 08.05.2013r. g.18:00, (środa)
Wisła Strumień - LKS Bestwina
Tempo Puńców - Beskid Skoczów
Zapora Wapienica - Koszarawa Żywiec
Cukrownik Chybie - Metal Skałka-Żabnica
Pasjonat Dankowice - Spójnia Landek
Zapora Porąbka - pauza
11 04 2013 autor: KG




Informacja BOZPN


Wydział Gier BOZPN poniżej podaje mecze, które zostaną rozegrane w terminie13/14.04.2014r. na szczeblu okręgowym:

Klasa okręgowa seniorów

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS BŁYSKAWICA Drogomyśl 13.04.2013r. godz. 16:00
LKS Pewel Mała - KS KUŹNIA Ustroń 13.04.2013r. godz. 16:00
LKS WILAMOWICZANKA Wilamowice- GKS MORCINEK Kaczyce 13.04.2013r. godz. 16:00

Okręgowa Liga B trampkarzy i juniorów

GKS MORCINEK Kaczyce – KP TRÓJWIEŚ Istebna 13.04.2013r. godz. 10:00/11:30
LKS OCHABY '96 - LKS POGÓRZE 13.04.2013r. godz. 10:00/11:30
LKS ORZEŁ Łękawica - LKS LEŚNA 13.04.2013r. godz. 10:00/11:30

Pozostałe niewymienione zawody na szczeblu BOZPN, zostają przełożone na termin późniejszy, który zostanie podany w Komunikacie.

Wydział Gier BOZPN
11 04 2013 autor: KG


Sparing z Błyskawicą Kończyce Wielkie
VS


Morcinek Kaczyce - Błyskawica Kończyce Wielkie 2:2 (0:0)

Bramki dla Morcinka: Dziadek, Chmiel

Morcinek: testowany zawodnik - Kopacz, Kruszyński, Wcisło, Janulek, Caniboł, Pietrzyk, Chmiel, Kubaczka, Łyżwa, Dziadek oraz Musioł.
Trener: Kopacz
03 04 2013 autor: KG




Zima nie odpuszcza - 20 kolejka również przełożona!!!


Wydział Gier BOZPN informuje, że ze względu na nieprzydatność boisk do gry, przekłada niżej wymienione zawody:

Klasa Okręgowa seniorów z dnia 6 i 07.04.2013r. na 22.05.2013r. (środa) godz. 18:00
03 04 2013 autor: KG


Sparing z Victorią-Polifarbem Hażlach
VS

Morcinek Kaczyce - Victoria-Polifarb Hażlach 7:2 (0:1)

Bramki dla Morcinka: Łyżwa (58',85' głową), Dziadek (64' - rzut karny,68'), Kruszyński (48' głową), Caniboł (67'), Zdziech (80' głową)
Bramki dla Victorii-Polifarbu: Machej (23'), M.Siekierka (73')

Morcinek: Obara - Kruszyński, Zdziech, Kopacz, Rychły, Górczyński, Caniboł, Pietrzyk, Janulek, Dziadek, Łyżwa oraz Kubaczka, Janocha.
Trener: Kopacz
Victoria-Polifarb: Hanus - T.Siekierka, Kubok, Paluch, Pawłowski, Machej, Chmiel, Knauer, Plinta, M.Siekierka, Walenciak oraz Pietroszek, Dobroliński.
Trener: Knauer
30 03 2013 autor: KG




Wielkanocne Życzenia


Z okazji Świąt Wielkanocnych
najserdeczniejsze życzenia
zdrowia, szczęścia
oraz wszelkiej pomyślności
życzy
redakcja gks.kaczyce.net
28 03 2013 autor: KG


19 kolejka również przełożona!!!


Wydział Gier BOZPN informuje, że z powodu warunków atmosferycznych oraz nieprzydatności boisk do gry, odwołuje 19 kolejkę zawodów klasy okręgowej seniorów z dn. 30.03.2013r.

Wymienione zawody zostaną rozegrane w dniu 15.05.2013r. (środa) godz. 17:30.

W związku z powyższym przesuwa się termin zmian barw klubowych zawodników do dnia 05.04.2013r.
27 03 2013 autor: KG


Sparing ze Spójnią Zebrzydowice!
VS

Morcinek Kaczyce - Spójnia Zebrzydowice 5:2 (2:2)

Bramki dla Morcinka: testowany zawodnik (1',48',81'), Janulek (5'), Chmiel (77')
Bramki dla Spójni: Mrówka (29' - rzut karny,45')

Morcinek: Obara - Caniboł, Gruszczyński, R.Adamek, testowany zawodnik, Rychły, Wenglorz, Chmiel, Janulek, Dziadek, testowany zawodnik oraz Pietrzyk.
Trener: Kopacz
Spójnia: Morcinek - Olszar, Tomaszek, Piguła, S.Nowak, Kołodziej, T.Nowak, Kozielski, Polak, Mrówka, Kopiec oraz Szwajlik.
Trener: Owczarczyk
22 03 2013 autor: KG




18 kolejka przełożona!!!


Wydział Gier BOZPN informuje, że w związku z nadal niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, zgodnie z Komunikatem nr 2/2013, odwołuje 18 kolejkę zawodów klasy okręgowej seniorów z dn. 23 i 24.03.2013r.

Wymieniona kolejka zawodów zostaje przełożona na 17.04.2013r. (środa) godz. 16:30.

W związku z powyższym przedłuża się okienko transferowe klasy okręgowej seniorów do dnia 29.03.2013r.
21 03 2013 autor: KG


Finał Pucharu Polski - podokręg Skoczów
VS

Morcinek Kaczyce - Wisła Ustronianka 2:3 (0:3)

Bramki dla Morcinka: Dziadek (47'), Caniboł (89' - głową)
Bramki dla Wisły: Byszko (8'), Patroń (36'), Pietraczyk (45' - rzut karny)

żółta kartka: Dziadek (50') - Byszko (69'), Raszka (90'+3)

Sędziował: Leszek Niemczyk oraz Sebastian Buchta i Krzysztof Caputa - KS Skoczów

Morcinek: Przeworski - R.Adamek, Kubaczka (83' Rychły), Zdziech, Wcisło, Janulek, Górczyński, Caniboł, Chmiel, Dziadek, Wenglorz.
Trener: Kopacz
Wisła: Rogala - Mojżesz, Czyż (40' Tomala), Suchowski, Kotrys, Byszko (69' Raszka), Sekuła, Patroń, Pietraczyk, Juroszek, Struś (80' Greń).
Trener: Szymura



GALERIA - Foto: Łukasz Bielski
GALERIA - Foto: Piotr Sztefek
GALERIA - Foto: Przemysław Lose
17 03 2013 autor: KG


VI Memoriał im. Jacka Tomosza


W dniu dzisiejszym w hali sportowej Zespołu Szkół w Kaczycach odbył się turniej piłki halowej - VI Memoriał im. Jacka Tomosza. Udział wzięło 6 drużyn: Rajdowcy, APS, Bloki, Texas, Gumoplast oraz OREX. Grano systemem każdy z każdym po 12 minut.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Gumoplastu, która zdobyła 12 punktów i stosunek bramek 20:10, drugie miejsce zajął Texas - 10 punktów 13:6, trzecie APS - 10 punktów 9:4, czwarte Bloki - 9 punktów 13:11, piąte Rajdowcy - 3 punkty 11:18 i szóste miejsce OREX - 0 punktów 5:22.

Najlepszym strzelcem turnieju został Marcin Bajger z Gumoplastu, który zdobył 9 bramek.

GALERIA
16 03 2013 autor: KG


Już za tydzień finał PP z Wisłą Ustronianką!!!
09 03 2013 autor: KG




Z MOSiR-em Jastrzębie Zdrój U19 na remis
VS

Morcinek Kaczyce - MOSiR Jastrzębie Zdrój U19 5:5 (2:3)

Bramki dla Morcinka: Janulek - 2, Dziadek, R.Adamek, testowany zawodnik

Morcinek: Przeworski - R.Adamek, Rychły, Kubaczka, Wcisło, Janulek, Górczyński, Chmiel, Dziadek, Wenglorz, testowany zawodnik oraz Obara, Loter.
Trener: Kopacz
07 03 2013 autor: KG




Wygrany sparing z Wisłą Strumień!
VS

Morcinek Kaczyce - Wisła Strumień 6:2 (3:1)

Bramki dla Morcinka: Dziadek (40',64',84'), R.Adamek (3'), Kubaczka (41'), Chmiel (75')
Bramki dla Wisły: Różankowski (42'), Lang (81')


Foto: Paweł Berek
Galeria

Morcinek: Przeworski - Kwiczala, Kubaczka, Rychły, R.Adamek, Górczyński, Wenglorz, Kwiczala, Janulek, Dziadek, Chmiel oraz Obara, Wcisło.
Trener: Kopacz
Wisła: Michalczyk - Kotkowski, D.Polit, K.Polit, M.Janota, Markiton, Różankowski, Lang, testowany zawodnik, Kępczyński, Szczerbiak.
Trener: Skęczek
01 03 2013 autor: KG




Melo w Koronie Kielce!!!


Kamil "Melo" Adamek został zawodnikiem Korony Kielce, 12 drużyny ekstraklasy. Został on wypożyczony na pół roku z opcją transferu definitywnego. Po grze w Podbeskidziu Bielsko-Biała, jest to już jego drugi klub ekstraklasy w sezonie 2012/2013. Do tej pory ma na swoim koncie 3 bramki i 4 asysty. Życzymy mu aby w Koronie Kielce powiększył swój dorobek bramkowy.
27 02 2013 autor: KG




VI Memoriał im. Jacka Tomosza!!!


Zarząd GKS Morcinek Kaczyce informuje, że w dniu 16 marca 2013 r. (sobota), w hali sportowej Zespołu Szkół w Kaczycach odbędzie się turniej piłki halowej - VI Memoriał im. Jacka Tomosza. Drużyny zainteresowane udziałem w tym turnieju prosimy o kontakt z prezesem klubu Grzegorzem Kuśnierzem tel. 512 868 571.
25 02 2013 autor: KG




Walne Zebranie Sprawozdawcze GKS MORCINEK Kaczyce!!!


Zarząd GKS Morcinek Kaczyce informuje, że w dniu 03 marca 2013 r. (niedziela) o g.18:00, w salce obok spikerki, odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze GKS MORCINEK Kaczyce. Zapraszamy wszystkich członków klubu.
25 02 2013 autor: KG




Remis z Hażlachem
VS

Morcinek Kaczyce - Victoria-Polifarb Hażlach 4:4 (1:1)

Bramki dla Morcinka: Chmiel (1'), Rychły (57'), testowany zawodnik (61'), Dziadek (80')
Bramki dla Victorii-Polifarbu: M.Siekierka (32',52'), Folwarczny (50'), Walęciak (78')

Morcinek: Obara - R.Adamek, Kubaczka, Kopacz, Loter, Janulek, Górczyński, testowany zawodnik, Rychły, Dziadek, Chmiel oraz Wenglorz, Pietrzyk.
Trener: Kopacz
Victoria-Polifarb: Paluch - Kubok, T.Siekierka, Stuchlik, Wowry, Folwarczny, Plinta, Knauer, Pietroszek, Luźniak, M.Siekierka oraz Chmiel, Walęciak.
Trener: Knauer
22 02 2013 autor: KG




Sparing z juniorami Stali Mielec!!!
VS

Morcinek Kaczyce - FKS Stal Mielec (Juniorzy Starsi)

W dniu dzisiejszym tj. w środę 20.02 2013r. o g.16:30 nasza drużyna seniorów rozegra sparing z juniorami starszymi FKS Stal Mielec. Mecz odbędzie się na sztucznej nawierzchni w Kaczycach.

Niestety, sparing nie doszedł do skutku z powodu nieodśnieżonego boiska. sad
20 02 2013 autor: KG




Wygrany sparing z Beskidem Skoczów!
vs

Morcinek Kaczyce - Beskid Skoczów 2:1 (2:1)

Bramki dla Morcinka: Janulek (21'), Dziadek (42')
Bramka dla Beskidu: Górniak (18')

Morcinek: testowany zawodnik - Rychły, Kopacz, Wcisło, R.Adamek, Janulek, Górczyński, testowany zawodnik, Musioł, Dziadek, Wenglorz oraz Loter, Wowry.
Trener: Kopacz

Beskid: Matuszny - D.Ihas, testowany zawodnik, Smagło, Żur, Matuszka, Padło, A.Ihas, Gredka, Górniak, testowany zawodnik oraz Chrapek, testowany zawodnik.
Trener: Bujok
16 02 2013 autor: KG




Przekażmy 1% podatku na rzecz Michała Juchy !!!


Zarząd GKS Morcinek Kaczyce zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich, którzy zamierzali przekazać 1% podatku na nasz klub, o przekazanie go w tym roku na rzecz próbującego powrócić do zdrowia Michała Juchy, mieszkańca Kaczyc.

Odpis 1% podatku prosimy przekazywać na KRS 0000134259 - Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych HOSPICJUM im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie z dopiskiem: "NA RZECZ MICHAŁA JUCHY"
15 02 2013 autor: KG




Marcin Adamek w Kolejarzu Stróże!!!


Marcin Adamek w sezonie "Wiosna 2013" będzie reprezentował barwy I ligowego Kolejarza Stróże. "Abdul" został wypożyczony na pół roku, z opcją transferu definitywnego. Życzymy mu powodzenia na pierwszoligowych boiskach.
12 02 2013 autor: KG




Przegrany sparing z LKS Studzionka!
VS

Morcinek Kaczyce - LKS Studzionka 0:4 (0:0)

Bramki dla LKS-u Studzionka: Spyra - 2 (jedna z rzutu karnego), Idus, Czerwiński

Morcinek: Obara - Zdziech, Kubaczka, Ł.Kwiczala, Grzybek, Musioł, Rychły, Górczyński, Pietrzyk, Janulek, Chmiel oraz Wenglorz, Loter.
Trener: Kopacz

LKS Studzionka: Oślizło - Gruszka, Idus, Sodzowiczny, Konieczny, Hałat, testowany zawodnik, Czerwiński, Spyra, Kreja, D.Gruszka oraz Szymbara, Mężyk, Klepek, testowany zawodnik.
Trener: Świder
08 02 2013 autor: KG




Sparing juniorów z ekstraligą kobiet!!!
VS


Morcinek Kaczyce - Mitech Żywiec 3:3 (2:1)
31 01 2013 autor: KG




Porażka w drugim sparingu!!!
VS

Granica Ruptawa - Morcinek Kaczyce 5:1 (0:0)

Bramka dla Morcinka: Ł.Kwiczala

Morcinek: testowany zawodnik - Kwiczala, Zdziech, Kopacz, Rychły, Chmiel, testowany zawodnik, Górczyński, Janulek, Dziadek, Kubaczka oraz Grzybek, Marcel Adamek, testowany zawodnik, Pietrzyk, Loter, Wenglorz.
Trener: Kopacz

W bramce Morcinka bronił wypożyczony zawodnik Granicy Ruptawa.
31 01 2013 autor: KG




Pierwszy sparing wygrany!!!
VS

Rekord Bielsko-Biała U19 - Morcinek Kaczyce 0:3 (0:0)

Bramki dla Morcinka: Chmiel, Górczyński, Dziadek

Morcinek: Przeworski - Kopacz, R.Adamek, Rychły, testowany zawodnik, Górczyński, Chmiel, Dziadek, Kubaczka, testowany zawodnik, testowany zawodnik oraz Marcel Adamek.
Trener: Kopacz
26 01 2013 autor: KG




Komunikat dla trampkarzy i juniorów!!!


Zarząd GKS Morcinek Kaczyce informuje, że pierwszy trening trampkarzy i juniorów odbędzie się w poniedziałek 11 lutego 2013 r. o godz. 16:00 smile
25 01 2013 autor: KG




Marek Kopacz trenerem Morcinka!!!


W rundzie wiosennej 2013, drużyny Morcinka nie poprowadzi już Damian Kruszyński, Z powodów osobistych złożył on rezygnację z pełnionej funkcji. Jego następcą został, doskonale znany w Kaczycach, Marek Kopacz, prowadzący ostatnio drużynę LKS Skrbeńsko.

Pierwszy trening drużyny już w poniedziałek 14.01.2013r. o godz.17:00
12 01 2013 autor: KG





  Statystyki      

  Ogłoszenia      

      

  GieKSa Gadu      
GieKSa Gadu ver. 1.2
  Imię:
  Pisz:
Wpisz obok: GKS

Przeglądnij wszystkie wiadomości
© A d o

  Tabela ligowa      
Poz.ZespółPkt. M.
1>Koszarawa Żywiec4420
2>GKS Radziechowy-Wieprz 4320
3>Beskid Skoczów4220
4>LKS 99 Pruchna3720
5>Pasjonat Dankowice3520
6>MRKS Czechowice-Dziedzice3220
7>KuĽnia Ustroń 3020
8>Cukrownik Chybie3020
9>LKS Bestwina2820
10>KS Soła Kobiernice2520
11>Zapora Por±bka2220
12>UKS Maksymilian Cisiec2220
13>Skałka Żabnica1920
14>Wilamowiczanka Wilamowice1820
15>Morcinek Kaczyce1520
16>Tempo Puńców1320

  Sprawdź      



  Pomagamy      

Michał Jucha - potrzebna pomoc finansowa



www.xlit.pl/pawelek-loter

programowanie, kod, design oraz pomysł: Adrian Rybka. © Copyright 2005-2007 Adrian Rybka. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. .:: RMS ::. Rybka Management System - System opracowany wyłącznie dla GieKSy -